Verslo paskolos skaičiuoklė


Jūsų asmens duomenis (vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris) tvarkysime tiesioginės rinkodaros tikslais teisėto intereso informuoti apie teikiamas paslaugas pagrindu. Jūs turite teisę prieštarauti, kad Jūsų duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais Privatumo politikoje nurodyta tvarka.

Patvirtinu, jog susipažinau su Platformos naudojimosi sutartimi bei Privatumo politika ir įsipareigoju jų laikytis.

Preliminarus pasiūlymas

Galima paskolos suma:
Paskolos terminas:
mėn.

Mėnesio įmoka:
183.33

Skaičiuoklė yra informacinio pobūdžio. Pasiūlymas gali keistis, atsižvelgiant į įmonės finansinę situaciją.

Verslo paskolos skaičiuoklė – patogus ir labai naudingas įrankis, leidžiantis pamatyti apytikslę mėnesio įmoką bei kitą aktualią informaciją apie verslo paskolą. Naudojantis FinoMark verslo paskolos skaičiuokle, priklausomai nuo įvedamų parametrų, bus galima pamatyti preliminarią informaciją apie mėnesio įmoką, paskolos terminą bei metinę palūkanų normą. Tačiau turėkite omenyje, kad paskolos verslui skaičiuoklė rodo tik preliminarius duomenis. Konkretų pasiūlymą galima pateikti tik po išsamaus mokumo vertinimo.

Kaip naudotis paskolos verslui skaičiuokle?

FinoMark skaičiuoklė veikia labai paprastai.

 1. Pasirinkite norimą paskolos sumą (3 000€ – 500 000€). Ją galite įrašyti arba nurodyti slinkdami skaičiuoklės skalę, arba įvesti spausdami (+) ir (-) mygtukus, didindami ir mažindami sumą atitinkamai.

 2. Tokiu pačiu principu nustatykite ir paskolos terminą (periodą). Minimalus laikotarpis yra 3 mėn., o maksimalus – 36 mėn.

 3. Žiūrėkite į preliminaraus pasiūlymo laukelį, kuriame galėsite matyti sutrumpintą informaciją:

  1. Norimą pasiskolinti sumą

  2. Paskolos terminą

  3. MPN (Metinę palūkanų normą)

  4. Numatomą, preliminarią mėnesio įmoką

Nepamirškite, kad skaičiuoklės rodoma informacija gali keistis po individualaus vertinimo. Paskola verslui su skaičiuokle veikia ganėtinai atskirai. Priklausomai nuo kiekvieno kliento lūkesčių, sąlygų bei esamos situacijos, paskolos pasiūlymas gali būti koreguojamas ir keičiamas. Taip FinoMark užtikrina lanksčias sąlygas skolintis kiekvienam verslui.

Standartinis verslo paskolos pavyzdys

FinoMark platforma supaprastina verslo paskolos gavimą. Užpildžius paraišką, atsakymą dėl paskolos galima gauti vos per 1 darbo dieną. Viskas veikia labai paprastai, tad pateiksime standartinį paskolos pavyzdį:

 • Įmonė nori pasiskolinti 100 000€ naujų transporto priemonių įsigijimui

 • Susidėliojus finansinį planą, nusprendžiama paskolą imti 24 mėnesiams

 • Užsukus į FinoMark internetinį puslapį, įmonės atstovai gali patys priimti sprendimą pildyti paraišką arba susisiekti individualiai konsultacijai. Tuomet paskola verslui, o jei tiksliau tai skaičiuoklė leidžia padaryti preliminarius paskaičiavimus.

 • Užpildoma paraiška.

 • FinoMark specialistai išnagrinėja paraišką ir, jei sprendimas – teigiamas bei tenkina paskolos gavėją, paraiška perkeliama į biržą, kur investuotojai gali savarankiškai pasirinkti ar investuoti į verslą ir kiek lėšų tam skirti.

 • Kai surenkamas visas reikalingas kapitalas, pinigai išmokami į bendrovės, įmonės, organizacijos ar kito juridinio asmens sąskaitą.

 • Pagal sutartį, pradedate mokėti mėnesio įmokas nustatytu grafiku.

Šios įmonės paskolos informacija atrodytų maždaug taip:

 • Paskolos suma: 100 000€

 • Paskolos terminas: 24 mėn.

 • Metinė palūkanų norma: 7%

 • Mėnesio įmoka: 4458,33€

Tai – visiškai standartinis ir nedetalus paskolos verslui pavyzdys. Norėdami gauti individualų ir jums pritaikytą pasiūlymą, susisiekite su mumis arba užpildykite paraišką FinoMark.lt interneto puslapyje.

Kaip gauti verslo paskolą?

Paskola verslui, kaip ir skaičiuoklė – paslaugos, kurios prieinamos visoms LR registruotoms įmonėms bei jų atstovams. Tiesa, skaičiuokle gali pasinaudoti bet kas, o paskola gali būti suteikiama tik LR registruotoms įmonėms, kurios veiklą, nepertraukiamai, vykdo jau bent 12 mėnesių.

Pirmiausia reikia užsukti į FinoMark.lt internetinį puslapį. Jame galima pasinaudoti skaičiuokle arba tiesiogiai pradėti paraiškos pildymo procesą. Pildant paraišką reikia pasirinkti paskolos sumą ir periodą (terminą), kuriam laikui reikalingas finansavimas. Tuomet suvedamas įmonės kodas, įmonės atstovo vardas (arba vardas ir pavardė) bei įmonės kontaktai – telefono numeris ir elektroninio pašto adresas. Galiausiai reikia užpildyti paraišką ir ji bus priimta vertinimui.

FinoMark atsakymą pateiks vos per vieną darbo dieną, todėl savo įmonės finansus galėsite planuoti paprasčiau, efektyviau ir lengviau.

loader
Atkreipiame dėmėsį, kad visi vertimai atlikti automatiniu būdu, naudojant Google Translate paslaugą.