• Įsitraukimas
 • Profesionalumas
 • Lankstumas
 • Įsitraukimas
 • Profesionalumas
 • Lankstumas

Apie mus

FinoMark - inovatyvi sutelktinio finansavimo platforma Jūsų verslui!

FinoMark – tai lyderiaujanti sutelktinio finansavimo platforma, pasižyminti moderniu lėšų rinkimo ir investavimo modeliu, skirtu tiek įmonėms, tiek augančiai investuotojų bendruomenei. Mes siūlome unikalius sprendimus, kurie modernizuoja finansavimo procesą, suteikiant efektyvesnes ir pridėtinę vertę kuriančias galimybes ne tik verslams, bet ir investuotojams, ieškantiems patrauklių investavimo galimybių.

Individualus dėmesys kiekvienam verslui ir investuotojui

FinoMark suteikia galimybę įmonėms nepriklausomai nuo jų dydžio gauti lėšų vystymui, taip pat tai yra puiki platforma investuotojams, siekiantiems prisidėti prie inovatyvių verslo projektų ir augti kartu su jais. Mūsų platforma yra sukurta taip, kad palengvintų finansinių sprendimų priėmimą, siūlydama patogų ir lengvą būdą gauti finansavimą bei investuoti. Be to, FinoMark išsiskiria savo gebėjimu teikti finansų ekspertų konsultacijas, kurios padeda įmonėms ir investuotojams efektyvinti savo finansines strategijas.

FinoMark – Jūsų partneris verslo ir investicijų augime

Pasirinkę FinoMark, verslai ir investuotojai ne tik gauna prieigą prie sutelktinio finansavimo galimybių, bet ir patiria mūsų įsipareigojimą jų sėkmei. Mes esame čia, kad padėtume verslams ir investuotojams žengti į priekį, suteikdami reikalingą finansinę paramą, patarimus ir galimybes. FinoMark yra dalis NEO Finance, AB įmonių grupės, kuri yra patikimas ir pripažintas finansų sektoriaus lyderis, užtikrinantis patikimumą ir ilgalaikę vertę visiems savo dalyviams.

Greita

Mūsų įsipareigojimas yra ne tik teikti aukštos kokybės finansines paslaugas, bet ir užtikrinti, kad sprendimai dėl finansavimo būtų priimami kuo greičiau. FinoMark komanda supranta, kad laikas yra svarbus kiekvienam verslui, todėl mes garantuojame, kad sprendimai dėl finansavimo bus teikiami per 24 valandas nuo visos reikiamos informacijos gavimo. Tai reiškia, kad galite planuoti savo verslo ateitį be nereikalingų vėlavimų ir neapibrėžtumo.

Patogu

Mūsų internetinė svetainė yra sukurta taip, kad kiekvienas klientas galėtų lengvai ir patogiai pateikti finansavimo paraišką. Mes siūlome intuityvią savitarnos sistemą, kurioje galite realiu laiku stebėti visą paraiškos procesą. Be to, visi dokumentai pasirašomi naudojant elektronines pasirašymo technologijas, užtikrinant greitą ir saugų dokumentų tvarkymą. Mūsų tikslas – padaryti finansavimo procesą kuo sklandesnį ir patogesnį mūsų klientams.

Paprasta

Mūsų prioritetas yra užtikrinti, kad klientų patirtis su FinoMark būtų kuo paprastesnė ir patogesnė. Mūsų platforma yra sukurta taip, kad galėtumėte lengvai stebėti tiek paraiškos, tiek paskolos būseną realiu laiku. Visi mokėjimai yra supaprastinti iki vieno mygtuko paspaudimo – tai reiškia, kad galite atlikti finansines operacijas greitai ir be jokių sunkumų. Šis intuityvus dizainas ir vartotojui draugiškas sąsajos išdėstymas padeda sumažinti bet kokius galimus su finansiniais procesais susijusius rūpesčius ir leidžia jums koncentruotis į tai, kas svarbiausia – Jūsų verslą.

Mūsų misija:
Esame technologinis tiltas tarp savo lėšas norinčių investuoti subjektų ir smulkaus bei vidutinio verslo atstovų, ieškančių alternatyvių finansavimo sprendimų.

Mūsų vizija:
Mūsų komanda siekia tapti sutelktinių finansavimo platformų lyderė vidurio ir vakarų Europoje, kuriančia specializuotus finansavimo sprendimus skirtingiems verslo sektoriams.


Mūsų vertybės:
Įsitraukimas
 • žinome kokias paslaugas teikiame;
 • esame įsigilinę į visas savo veiklos sritis, jas išmanome ir dalijamės patirtimi bei žiniomis;
 • pažįstame klientus ir siekiame sklandaus bendradarbiavimo.
Profesionalumas
 • nuolat mokomės ir tobulėjame;
 • bendras tikslas yra aukščiau už asmeninius tikslus;
 • mums nėra problemų, yra tik galimybės.
Lankstumas
 • padedame klientams čia ir dabar;
 • esame dinamiški ir įgyvendiname ambicingus tikslus;
 • mūsų sprendimai yra nekomplikuoti ir įgyvendinami.

Komanda


Andrius Striupas PHP programuotojas

Emilija Poškonienė Verslo paskolų skyriaus vadovė

FinoMark partneriai

loader
Atkreipiame dėmėsį, kad visi vertimai atlikti automatiniu būdu, naudojant Google Translate paslaugą.