• Įsitraukimas
  • Profesionalumas
  • Lankstumas

Apie FinoMark

FinoMark – sutelktinio finansavimo platforma (angl. crowdfunding) veikianti pagal lėšų rinkimo ir investavimo modelį, kuris modernizuoja finansavimo procesą ir pateikia efektyvesnį ir daugiau pridėtinės vertės kuriantį sprendimą galutiniam vartotojui.

FinoMark pagrindinis tikslas padėti kiekvienam verslui pasiekti numatytų verslo tikslų teikiant reikalingas finansines paslaugas.

Dabar galite pašalinti didelę dalį rūpesčių planuodami savo verslo ateitį. FinoMark siekia padėti pasiekti Jūsų norimų rezultatų, siūlo finansinę pagalbą vystant naujas verslo idėjas ir noriai prisideda prie Jūsų verslo plėtros. Siūlo patogų ir lengvą būdą gauti finansavimą įmonėms, nepriklausomai nuo jos dydžio, o kartu pritaiko ir individualias sąlygas. Ši platforma išsiskiria tuo, kad paskolos gavėjams siūlo finansų ekspertų konsultacijas, kurios leis efektyvinti ir stabilizuoti įmonės finansinę padėtį bei išvengti brangiai kainuojančių klaidų.FinoMark investuotojams siūlo naują požiūrį - dirba tam, kad investuotojams pasiūlytų saugią ir patogią platformą
investicinio portfelio auginimui. FinoMark kolektyvas garantuos asmeninį dėmesį ir atvirumą.Ilgalaikis tikslas - pasiūlyti kuo platesnį ir įvairesnį investicinių projektų spektrą, kuris atitiktų kiekvieno investuotojo lūkesčius.FinoMark priklauso NEO Finance, AB įmonių grupei. „NEO Finance“ yra Nasdaq Baltijos „First North“ akcijų biržoje listinguojama įmonė, administruojanti Paskolų klubo platformą.FinoMark komanda – padės Jums sukurti geresnę ateitį savo verslui!


Komanda

Gražvydas Balčas

Vadovas

Andrius Striupas

IT Vadovas

Emilija Poškonienė

Verslo paskolų skyriaus vadovė

Lukas Tamulynas

Komunikacijos ir marketingo vadovas

Nedas Jurkevičius

Verslo paskolų vadybininkas

Rugilė Kraulaidytė

Teisininkė
loader
Atkreipiame dėmėsį, kad visi vertimai atlikti automatiniu būdu, naudojant Google Translate paslaugą.