• Sutelktinės paskolos „Avietė“
 • INVEGA finansavimo programa smulkiam ir vidutiniam verslui
 • “Avietė” gali prisidėti iki 40 proc. investuojant į paskolas, tačiau nedaugiau, kaip 30 000 EUR
 • Paskola rinkos sąlygomis
 • Galimybė pasinaudoti palūkanų kompensavimu
aviete-graph
„Sutelktinės paskolos „Avietė“ – tai „Invega“ finansavimo programa smulkiam ir vidutiniam verslui. Ši valstybės programa suteikia papildomą galimybę smulkiam ir vidutiniam verslui pasiskolinti lengviau, bei pasinaudoti „Invega“ palūkanų kompensavimu. Kviečiame įmones pasinaudoti palankesnėmis sąlygomis ir užsitikrinti papildomą finansavimą verslui, atsiradus neplanuotoms išlaidoms ar investuojant į plėtrą. Iš viso „Avietės“ paskoloms finansuoti skirta 20 mln. EUR „Invega” lėšų.

Paskolos paskirtis: investicijoms ir apyvartiniam kapitalui finansuoti, išskyrus finansinių įsipareigojimų refinansavimą, finansinę veiklą ir gyvenamosios paskirtes nekilnojamąjį turtą.

Jūsų asmens duomenis (vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris) tvarkysime tiesioginės rinkodaros tikslais teisėto intereso informuoti apie teikiamas paslaugas pagrindu. Jūs turite teisę prieštarauti, kad Jūsų duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais Privatumo politikoje nurodyta tvarka.

Patvirtinu, jog susipažinau su Platformos naudojimosi sutartimi bei Privatumo politika ir įsipareigoju jų laikytis.

Preliminarus pasiūlymas

Galima paskolos suma:
Paskolos terminas:
mėn.

Mėnesio įmoka:
183.33

Skaičiuoklė yra informacinio pobūdžio. Pasiūlymas gali keistis, atsižvelgiant į įmonės finansinę situaciją.

 • Paskola iki 500 000 EUR
  Apyvartiniam kapitalui, investicijoms į plėtrą
 • Paskola teikiama terminui iki 3 metų
 • Palūkanų kompensavimas
  Galimybė susigrąžinti iki 40% sumokėtų palūkanų

Kodėl FinoMark?

Platformos Bankai
Paskolos vertinimas per 24 valandas

Finansuojame įvairaus tipo įmones, turime unikalų vertinimo mechanizmą, kuris leidžia detaliai įvertinti ar įmonė bus pajėgi grąžinti paskolą.

Platformos Bankai
Asmeninis vadybininkas

Nuo paraiškos užpildymo pradžios iki pačios paskutinės įmokos Jus lydės Jūsų asmeninis vadybininkas, kuris visada Jums padės ir ieškos geriausių sprendimų tiek gaunant paskola, tiek vykdant sutartį.

Platformos Bankai
Mažos palūkanos

Mažam ir vidutiniam verslui visada svarbu gauti paskolas geriausiomis sąlygomis. Todėl nuolat stengiames pasiūlyti geriausius sprendimus verslui, o bendradarbiaudami, kartu su INVEGA siūlome pasinaudoti jos teikiama galimybe susigrąžinti iki 50% sumokėtų palūkanų.

Platformos Bankai
Patogus kelių sąskaitų apmokėjimas vienu metu

Norėdami sudaryti patogiausias sąlygas apmokėti už turimas paskolas, suteikiame galimybę sumokėti už kelias paskolas vienu metu, vos keliu mygtukų paspaudimu.

Platformos Bankai
Pinigų išmokėjimas per 24 valandas nuo dokumentų pasirašymo

Verslui pinigų reikia čia ir dabar. Todėl pasirašius finansavimo dokumentus pinigus pervedame per 24 valandas užtikrindami savalaikį finansinių išteklių perdavimą.

Platformos Bankai


FinoMark partneriai

Paskolų žemėlapis

loader
Atkreipiame dėmėsį, kad visi vertimai atlikti automatiniu būdu, naudojant Google Translate paslaugą.