Naujienos

Grazvydas.png
2023-10-23 257
Kodėl turime rekordiškai daug indėlių?

Nuo šių metų vasario gyventojų terminuotųjų indėlių portfelis bankuose išaugo beveik 1,5 mlrd. Eur, arba 40 proc. Vien per birželį šis portfelis padidėjo 315 mln. Lietuvių meilė indėliams yra didelė ir nepaisanti pasitaikiusių duobių, matyt, išliks tokia. Tam yra tikrai nemažai priežasčių, viena tokių indėlių draudimas. Visi Lietuvoje padėti indėliai yra apdrausti ir apsaugoti, tiesa „tik“ iki 100 tūkst. eurų.

Plačiau
bb.png
2023-07-31 283
Viena didžiausių naujienų Lietuvos investavimo rinkoje – investicijų apsauga

Šiandien džiaugiames galėdami pristatyti naujovę – nuo šiol savo investuotojams daliai paskolų siūlysime investicijų portfelio apsaugą iki 500 eurų. Dalis paskolų bus pažymėtos FinoMark BuyBack logotipu, o investuojant į tokias paskolas klientai gaus papildomą užtikrinimą dėl šių investicijų apsaugos. Tokiu būdu, net ir tie žmonės, kurie iki šiol vengdavo išbandyti save investavime, dabar galės tai padaryti investuodami į sutelktines paskolas verslui.

Plačiau
Grazvydas.png
2023-02-24 230
G. Balčas. Krizė – kam grėsmė, o kam galimybių metas?

Šiandien susiduriame su itin didele infliacija, kuri siekia net 21,7%. Negana to, Europos centriniam bankui padidinus bazines palūkanų normas ir tokiu būdu siekiant suvaldyti infliaciją, pabrango ne tik būsto, bet ir verslo paskolos. Vis dėlto, nereikėtų galvoti apie blogiausią scenarijų. Priešingai, tam tikrais atvejais tai gali būti vienas palankesnių laikotarpių „auginti“ verslą.

Plačiau
fino.png
2022-10-31 458
Kaip elgtis verslui: ar geras metas skolintis, kai artėja recesija?

Stebėdami stojančią pasaulinę ir Lietuvos ekonomikos situaciją, ekonomistai nebeabejoja – recesija mūsų šalies neaplenks. Augančių kainų šuoliai gąsdina ne tik gyventojus, bet virsta galvos skausmu ir verslams – planavę imti paskolą plėtrai, šiandien nebežino ar gautų investicijų nepasiglemš krizė. Kaip geriau elgtis – vykdyti suplanuotus sprendimus ir ieškoti finansavimo, ar geriau palaukti, komentuoja verslo paskolų ekspertė Emilija Poškonienė.

Plačiau
Screenshot 2022-04-11 at 09.31.39 (1).png
2022-08-17 621
Plečiantiems verslą: kada geriau skolintis, o kada investuoti savo lėšas?

Nusprendus auginti savo verslą, atsiranda nauji iššūkiai – iš kur paimti pinigus, reikalingus plėtrai? Sėkmingai vystant veiklą, tikėtina, įmonė jau turės nemažą finansinį rezervą, kurio bent dalį galės panaudoti investicijoms, tačiau dar tik neseniai į rinką žengusiems verslams lieka tik ieškoti kitų finansinių šaltinių. Tiesa, net ir turint galimybę į verslo plėtrą investuoti patiems, tai ne visada geriausiai atsiperkantis variantas. Sutelktinio finansavimo platformos „FinoMark“ verslo paskolų skyriaus vadovė pataria, kaip įmonėms apsispręsti – investuoti ar skolintis.

Plačiau
Automatinis investavimas (2).png
2022-06-21 1260
Naujas funkcionalumas „FinoMark“ platformoje: automatinis investavimas

Nuo šiol „FinoMark“ platformoje į verslo paskolas investuotojai gali investuoti ne tik rankiniu, bet ir automatiniu būdu. Automatinis investavimas – funkcija, leidžianti automatiškai investuoti į paskolas iškart joms pasirodžius biržoje ir atitinkant investuotojo iš anksto nusistatytus kriterijus.

Plačiau
FinoMark (1).png
2022-02-18 740
Turite verslą? Dėmesio vertos galimybės pasilengvinti veiklos vystymą

Kaip užtikrinti sklandžią įmonės veiklą ir augimą? Investuoti į reklamą ar gamybą? Ko imtis, kai trūksta lėšų tam tikroms sritims pagerinti? Kai vos pavyksta spėti susitvarkyti su esamais rūpesčiais, natūralu, kad dažnai pamirštama, o nesidomint, net nežinoma, kiek aplinkoje siūloma galimybių, kurios tikėtina, net padėtų išspręsti esamas problemas versle. Kokios tos galimybės ir kur jų ieškoti?

Plačiau
Du kriterijai (1).png
2022-01-24 628
Du pagrindiniai kriterijai, pagal kuriuos gyventojai rinktųsi finansavimą verslui

Turintiems ar svarstantiems apie nuosavą verslą – jo finansavimas daugumai kelia nemažai klausimų: nuo ko pradėti? Kur kreiptis? Į ką atkreipti dėmesį, renkantis tarp kelių finansuotojų? Apklausus Lietuvos gyventojus, du pagrindiniai kriterijai, pagal kuriuos respondentai rinktųsi verslo paskolos teikėją – palūkanų norma ir finansų įstaigos reputacija. Ar šie kriterijai iš tiesų yra svarbiausi ir į ką dar verta atkreipti dėmesį, patarimais dalinasi sutelktinio finansavimo platformos „FinoMark“ atstovė.

Plačiau
Grazvydas.png
2021-12-14 618
Gražvydas Balčas: kaip tapti verslo investuotoju per 20 minučių?

Gražvydas Balčas, „FinoMark “ CEO konferencijoje „Mano investicija“ kalbėjo apie tai, kaip tapti investuotoju per 20 minučių. Pranešėjas išskyrė tris populiariausius būdus, kaip galima įdarbinti savo lėšas investuojant į verslą: brokeriai ir fondai, asmeninės investicijos bei, galiausiai, platformos. „Kiekvienas šių pasirinkimų – teisingas būdas pradėti investuoti, tačiau labai svarbu suprasti, kuo jie skiriasi ir su kuo jums teks susidurti“, – pasakoja G. Balčas.

Plačiau
FinoMark 3.png
2021-11-23 638
Ieškote perspektyvių investicijų? Rinkitės verslo paskolas

Ganėtinai naujas Lietuvoje, tačiau sparčiai populiarėjantis investavimo būdas per sutelktinio finansavimo platformas patraukia vis didesnį investuotojų dėmesį. Daugiau nei prieš pusmetį veiklą pradėjusi „FinoMark“ platforma nuosekliai augina paramos ieškančių įmonių ir jų paskolas norinčių finansuoti investuotojų gretas. Platformos atstovų teigimu, dėmesingas požiūris ir nuolatinis paslaugų tobulinimas, siekiant visapusiškai patenkinti abi klientų puses, ateityje lems šios naujos investavimo formos augimą. Tad kuo gi sutelktinis finansavimas toks patrauklus?

Plačiau
1 2
loader
Atkreipiame dėmėsį, kad visi vertimai atlikti automatiniu būdu, naudojant Google Translate paslaugą.