Naujienos

Automatinis investavimas (2).png
2022-06-21 692
Naujas funkcionalumas „FinoMark“ platformoje: automatinis investavimas

Nuo šiol „FinoMark“ platformoje į verslo paskolas investuotojai gali investuoti ne tik rankiniu, bet ir automatiniu būdu. Automatinis investavimas – funkcija, leidžianti automatiškai investuoti į paskolas iškart joms pasirodžius biržoje ir atitinkant investuotojo iš anksto nusistatytus kriterijus.

Plačiau
FinoMark (1).png
2022-02-18 220
Turite verslą? Dėmesio vertos galimybės pasilengvinti veiklos vystymą

Kaip užtikrinti sklandžią įmonės veiklą ir augimą? Investuoti į reklamą ar gamybą? Ko imtis, kai trūksta lėšų tam tikroms sritims pagerinti? Kai vos pavyksta spėti susitvarkyti su esamais rūpesčiais, natūralu, kad dažnai pamirštama, o nesidomint, net nežinoma, kiek aplinkoje siūloma galimybių, kurios tikėtina, net padėtų išspręsti esamas problemas versle. Kokios tos galimybės ir kur jų ieškoti?

Plačiau
Du kriterijai (1).png
2022-01-24 216
Du pagrindiniai kriterijai, pagal kuriuos gyventojai rinktųsi finansavimą verslui

Turintiems ar svarstantiems apie nuosavą verslą – jo finansavimas daugumai kelia nemažai klausimų: nuo ko pradėti? Kur kreiptis? Į ką atkreipti dėmesį, renkantis tarp kelių finansuotojų? Apklausus Lietuvos gyventojus, du pagrindiniai kriterijai, pagal kuriuos respondentai rinktųsi verslo paskolos teikėją – palūkanų norma ir finansų įstaigos reputacija. Ar šie kriterijai iš tiesų yra svarbiausi ir į ką dar verta atkreipti dėmesį, patarimais dalinasi sutelktinio finansavimo platformos „FinoMark“ atstovė.

Plačiau
Grazvydas.png
2021-12-14 218
Gražvydas Balčas: kaip tapti verslo investuotoju per 20 minučių?

Gražvydas Balčas, „FinoMark “ CEO konferencijoje „Mano investicija“ kalbėjo apie tai, kaip tapti investuotoju per 20 minučių. Pranešėjas išskyrė tris populiariausius būdus, kaip galima įdarbinti savo lėšas investuojant į verslą: brokeriai ir fondai, asmeninės investicijos bei, galiausiai, platformos. „Kiekvienas šių pasirinkimų – teisingas būdas pradėti investuoti, tačiau labai svarbu suprasti, kuo jie skiriasi ir su kuo jums teks susidurti“, – pasakoja G. Balčas.

Plačiau
FinoMark najienos 1.png
2021-11-29 2017
Protingas investavimas: dar efektyvesniam pinigų įdarbinimui!

FinoMark džiaugiasi investuotojams pristatydama naują funkciją – Protingas Investavimas, kurio pagalba pinigų įdarbinimas platformoje taps dar patogesnis. Nauja paslauga leis klientams matyti būtent jiems aktualius investavimo pasiūlymus ir sutaupyti laiko, biržoje ilgai neieškant patrauklių projektų.

Plačiau
FinoMark 3.png
2021-11-23 196
Ieškote perspektyvių investicijų? Rinkitės verslo paskolas

Ganėtinai naujas Lietuvoje, tačiau sparčiai populiarėjantis investavimo būdas per sutelktinio finansavimo platformas patraukia vis didesnį investuotojų dėmesį. Daugiau nei prieš pusmetį veiklą pradėjusi „FinoMark“ platforma nuosekliai augina paramos ieškančių įmonių ir jų paskolas norinčių finansuoti investuotojų gretas. Platformos atstovų teigimu, dėmesingas požiūris ir nuolatinis paslaugų tobulinimas, siekiant visapusiškai patenkinti abi klientų puses, ateityje lems šios naujos investavimo formos augimą. Tad kuo gi sutelktinis finansavimas toks patrauklus?

Plačiau
FinoMark 2.png
2021-11-16 234
Sunkumai ir išeitys, verslo finansavimo ieškančioms įmonėms

Pradėti verslą – didelis žingsnis, tačiau jį išlaikyti ir sėkmingai auginti lieka sudėtingiausia dalimi, dėl kurios neretai net itin gerą verslo idėją turinčios įmonės savo planus nutraukia dar pirmaisiais metais, susidūrusios su lėšų stoka. Čia gelbėjimosi ratu tampa finansavimas, kurį, deja, vėlgi ypač jaunoms ar smulkioms įmonėms ne visada pasiseka gauti. Su kokiais iššūkiais susiduria įmonės ir kaip vertėtų juos spręsti, ieškant finansavimo, patarimais dalinasi sutelktinio finansavimo platforma verslui „FinoMark“.

Plačiau
Naujienoms 1.png
2021-11-13 242
Verslo finansavimo gidas: kada įmonei verta ieškoti finansinės paramos ir ką svarbu žinoti?

Ne paslaptis, kad sėkmingam verslo augimui reikalingas nuoseklumas ir kryptingas jo vystymas, neužsistovint vietoje. Deja, idėjų, entuziazmo ir įdirbio dažniausiais atvejais tam nepakanka – kad verslas plėtotųsi, reikia jį maitinti investicijomis. Kada geriausias metas susimąstyti apie veiklos finansavimo galimybę, kur jos ieškoti ir į ką atkreipti dėmesį, pranešime spaudai pataria sutelktinio finansavimo platforma „FinoMark“.

Plačiau
Finomark_eskolos_500x500.png
2021-10-12 247
Sutelktinio finansavimo platforma „FinoMark“ pradeda bendradarbiavimą su „Eskolos.lt“

Sutelktinio finansavimo platforma „FinoMark“, siekdama palengvinti skolų išieškojimo procesus, pradeda bendradarbiauti su skolų išieškojimo kompanija „Legal Balance“, valdančia platformą Eskolos.lt. Partnerystė padės sumažinti riziką dėl paskolos gavėjų vėluojančių įmokų, taip gerinant platformos patirtis abiem klientų pusėms – tiek paskolos gavėjams, tiek jų paskolas finansuojantiems investuotojams.

Plačiau
Finomark_post_KTU_1200x1200_logoonly.jpg
2021-02-24 695
„FinoMark“ pradeda bendradarbiavimą su Kauno technologijų universitetu

FinoMark“ prisideda prie Kauno technologijų universiteto specializuotos papildomo ugdymo programos „Skilled FinTech“. Ši programa skirta motyvuotiems KTU universiteto studentams įgyti stiprias finansų technologijų srities kompetencijas dirbant aukščiausio lygio finansų technologijų sektoriaus įmonėse, gaunant vertingas šios srities profesionalų konsultacijas ir 5 mėnesių trukmės stipendiją.

Plačiau
1 2
loader