• Vidutinis uždarbis 10%
  • Skolos išieškojimo stebėjimas
  • Skirtingo tipo užtikrinimo priemonės
  • Trumpas paskolų laikotarpis

Investuotojų

1083

Suteikta paskolų

1 818 500€

Vidutinė svertinė palūkanų norma

11.06%

Finansuota projektų

96

Nutrauktos paskolos procentais

4.17%

Grąžinta palūkanų suma

90 890€
Investavimo skaičiuoklė skirta apskaičiuoti tikėtiną investavimo rezultatą per FinoMark platformą. Apskaičiuota investicijų vertė negali būti interpretuojama kaip didžiausia ar mažiausia investicijos grąža per pasirinktą laikotarpį. Skaičiuoklėje pateikiamos grąžos negarantuoja rezultatų ateityje ir nėra pagrįstos realiomis grąžomis finansų rinkose. Atkreipiame dėmesį, kad investavimas yra susijęs su rizika. Investicijų vertė investavimo laikotarpiu gali ir mažėti, ir didėti. Istoriniai rezultatai negarantuoja rezultatų ateityje.
Jūsų asmens duomenis (vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris) tvarkysime tiesioginės rinkodaros tikslais teisėto intereso informuoti apie teikiamas paslaugas pagrindu. Jūs turite teisę prieštarauti, kad Jūsų duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais Privatumo politikoje nurodyta tvarka.

Naujausi investavimo pasiūlymai

Valdoreta, UAB

59.68 % finansuota

14 921.15 € / 25 000.00 €
13 d. 9 val. 5 min.
B
12% 6 mėn.
Detaliau

22 metus veikianti kompanija Valdoreta, UAB užsiima miško kirtimo bei valymo darbais, medienos smulkinimu biokurui, biokuro gamyba. Krovinių gabenimas savivarčiu, vietiniais maršrutais. Vieni iš uždavinių yra kokybiškai ir greitai aptarnauti klientus. Įmonės dirba su dideliais rinkos pirkėjais ir turi ilgalaikes sutartis su pirkėjais. Šiai diena atlieka didelius žaliavos pirkimus ir ruošiasi šildymo sezonui. Turi sutartis su pirkėjais, kuriems jau spalio mėnesį reikės didelio kiekio biokuro.

Kemas, UAB

49.61 % finansuota

19 843.79 € / 40 000.00 €
12 d. 8 val. 45 min.
B
11% 36 mėn.
Detaliau

Įmonė užsiimanti kietmedžio didmenine prekyba siekia didinti turimą savo sandėlį, kad galėtų greitai reaguoti į medienos poreikį ir parduoti prekes tiesiai iš sandėlio. Gauta investicija leis padidinti pirkimus, o šie padidins galimybę parduoti jau esamiems ir naujiems verslo partneriam. Didins konkurencingumą regione.

Draugų darbai, MB

65.6 % finansuota

9 840.22 € / 15 000.00 €
12 d. 7 val. 55 min.
C
13% 3 mėn.
Detaliau

Nuo 2020 metų veikianti statybos įmonė, imasi vis didesnių projektų su stipriais rinkos užsakovais. Finansavimas reikalingas, kad įmonė galėtų padengti einamųjų medžiagų kainą ir pradėti darbus, kol užsakovai sumokės už darbus. Klientas turi sutartį.

Vėtris, UAB

93.99 % finansuota

9 398.55 € / 10 000.00 €
11 d. 3 val. 30 min.
B
12% 36 mėn.
Detaliau

Įmonės UAB Vėtris daugiau žinoma, kaip prekės ženklas "Sekimo sistemos". Veikla: autonuoma (90 proc.) ir signalizacijų/stebėjimo įrangos automobiliams montavimas (10 proc.). Pagrindiniai klientai yra juridiniai asmenys. Finansavimas reikalingas autonuomos plėtrai - automobiliai yra pernuomojami.

Afida, UAB

100 % finansuota

20 000.00 € / 20 000.00 €
Sufinansuota
B
11% 24 mėn.
Detaliau

UAB Afida pagrindinė veikla – Jūsų pilnų bei dalinių krovinių pervežimai mūsų transportu. Transporto paslaugas teikiame visose Europos Sąjungos šalyse. Klientai dirba su specifiniu transporto - cisternos, ADR pavojingi kroviniai. Taigi naujiems vilkikams reikalinga investuoti į papildomą įrangą.

Apskaitos meistrai, UAB

100 % finansuota

15 000.00 € / 15 000.00 €
Sufinansuota
B
12% 36 mėn.
Detaliau

UAB "Apskaitos meistrai" teikia buhalterines, bei audito paslaugas įmonėms. Įmonėje dirba 8 kompetetingi buhalteriai ir apskaitininkai, kurie yra patyrę savo srityje ir dirba jau ne vienerius metus. Lėšos bus skiriamos įmonės darbuotojų gerbūviui gerinti.

Video

DUK

Spauskite mygtuką PRISIJUNGTI puslapio dešiniajame kampe ir prisijunkite vienu iš nurodytų prisijungimo būdų. O  jeigu dar neturite paskyros FinoMark sutelktinio finansavimo platformoje, spauskite  mygtuką REGISTRUOTIS  ir tęskite paskyros patvirtinimo žingsnius. 

FinoMark platforma siekia būtų patraukti ir prieinama ne tik patyrusiems, tačiau ir pradedantiesiems investuotojams, tad minimali investicijos suma yra tik 25€.

Taip, žinoma. Tą padaryti galite prisijungę prie savo asmeninės paskyros, prie profilio meniu pasirinkę Profilio nustatymai ir apačioje supildę juridinio asmens informaciją ir išsaugoję. Tuomet prie profilio meniu perjunkite paskyrą į sukurtos įmonės ir tęskite juridinio asmens paskyros patvirtinimą toliau. Patvirtinę paskyrą bei susieję juridinio asmens NEO Finance sąskaitą su FinoMark platforma, galėsite sėkmingai investuoti į pasirinktus projektus.

Pagrindinės užtikrinimo priemonės, kurias taiko FinoMark platforma, tačiau jomis neapsiriboja, yra šios:

  • fizinių asmenų laidavimas;
  • juridinių asmenų laidavimas;
  • nekilnojamojo turto įkeitimas pirmine hipoteka;
  • turtinio komplekso įkeitimas pirmine hipoteka;
  • transporto/įrengimų/įrangos įkeitimas pirmine hipoteka.

Užtikrinimo priemonės ir jų apimtis priklauso nuo projekto vertės, kreditingumo reitingo ir kt. kriterijų. Konkretaus projekto, kuris yra finansuojamas biržoje, užtikrinimo priemones matysite biržos sąraše, jos bus pažymėtos specialiomis piktogramomis su paaiškinimais.

Automatinio investavimo funkcija leidžia investuotojui iš anksto nustatyti investavimo taisyklę (-es). Išsaugojus taisyklę ir biržoje atsiradus projektui, atitinkančiam nustatytus kriterijus, į projektą sistema investuoja automatiškai - investuotojui prisijungti prie savo paskyros ir patvirtinti investiciją nereikia. Platforma rezervuoja investuotojo nusistatytą pinigų kiekį iki tol kol projektas bus pilnai sufinansuotas.

Statistika

Palūkanų norma

Per mėnesį išduotų projektų nesvertinis (nėra atsižvelgiama į išduotos paskolos sumą) palūkanų normų vidurkis.

Bendras investuotojų portfelių dydis

Bendra visų investuotojų portfelių suma.

FinoMark partneriai

loader