• Vidutinis uždarbis 10%
  • Skolos išieškojimo stebėjimas
  • Skirtingo tipo užtikrinimo priemonės
  • Trumpas paskolų laikotarpis

Investuotojų

1341

Suteikta paskolų

4 199 500€

Vidutinė svertinė palūkanų norma

11.17%

Finansuota projektų

188

Nutrauktos paskolos procentais

5.32%

Grąžinta palūkanų suma

207 893€
Investavimo skaičiuoklė skirta apskaičiuoti tikėtiną investavimo rezultatą per FinoMark platformą. Apskaičiuota investicijų vertė negali būti interpretuojama kaip didžiausia ar mažiausia investicijos grąža per pasirinktą laikotarpį. Skaičiuoklėje pateikiamos grąžos negarantuoja rezultatų ateityje ir nėra pagrįstos realiomis grąžomis finansų rinkose. Atkreipiame dėmesį, kad investavimas yra susijęs su rizika. Investicijų vertė investavimo laikotarpiu gali ir mažėti, ir didėti. Istoriniai rezultatai negarantuoja rezultatų ateityje.
Jūsų asmens duomenis (vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris) tvarkysime tiesioginės rinkodaros tikslais teisėto intereso informuoti apie teikiamas paslaugas pagrindu. Jūs turite teisę prieštarauti, kad Jūsų duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais Privatumo politikoje nurodyta tvarka.

Naujausi investavimo pasiūlymai

UAB "Quality Development"

51.77 % finansuota

31 060.92 € / 60 000.00 €
12 d. 0 val. 33 min.
B
10% 36 mėn.
Detaliau

Quality development (F8) veikla didmeninė ir mažmeninė prekyba garsių prekės ženklų drabužiais. Paskolos lėšos reikalingos naujos parduotuvės Vilniuje (BIG prekybos centre) atidarymui (įrengimui ir prekių užpirkimui).

City domus, UAB

43.62 % finansuota

43 615.04 € / 100 000.00 €
9 d. 9 val. 34 min.
B
10% 36 mėn.
Detaliau

„City domus“, UAB pagrindinė veikla – poilsiautojų ir kita trumpalaikio apgyvendinimo veikla. Lėšos reikalingos sklypo Valakupių g. 4, Vilnius pirkimui.

UAB Hitto Baltic

53.67 % finansuota

64 398.14 € / 120 000.00 €
7 d. 8 val. 43 min.
B
10% 36 mėn.
Detaliau

UAB Hitto baltic veikla - nekilnojamojo turto vystymas. Finansavimas reikalingas nupirkti naują žemės masyvą Kalvių k., Klaipėdos r.

Malorija, UAB

100 % finansuota

45 000.00 € / 45 000.00 €
Sufinansuota per 9 d. 19 val. 48 min.
B
11% 36 mėn.
Detaliau

Balsių stovykla (UAB Malorija) Anykščių rajone plėtoja vaikų ir jaunimo poilsio stovyklų veiklą. Finansavimas reikalingas turimos įrangos atnaujinimui ir naujų pramogų zonų įrengimui.

Transportluka, MB

100 % finansuota

10 000.00 € / 10 000.00 €
Sufinansuota per 7 val. 31 min.
B
12% 36 mėn.
Detaliau

Transportluka įmonės veikla sunkiasvorio transporto paslaugos. FInansavimo lėšos reikalingos apyvartinėių lėšų papildymui.

UAB MINISO LT

100 % finansuota

100 000.00 € / 100 000.00 €
Sufinansuota per 21 val. 3 min.
C
12% 12 mėn.
Detaliau

UAB MINISO LT franšizės pagrindu dirbanti įmonė. Atidarė pirmąją parduotuvę Lietuvoje (CUP Vilniuje). Lėšos bus naudojamos naujos parduotuvės Latvijoje įrengimui.

Video

DUK

Spauskite mygtuką PRISIJUNGTI puslapio dešiniajame kampe ir prisijunkite vienu iš nurodytų prisijungimo būdų. O  jeigu dar neturite paskyros FinoMark sutelktinio finansavimo platformoje, spauskite  mygtuką REGISTRUOTIS  ir tęskite paskyros patvirtinimo žingsnius. 

FinoMark platforma siekia būti patraukti ir prieinama ne tik patyrusiems, tačiau ir pradedantiesiems investuotojams, tad minimali investicijos suma yra tik 25€.

Taip, žinoma. Tą padaryti galite prisijungę prie savo asmeninės paskyros, prie profilio meniu pasirinkę Profilio nustatymai ir apačioje supildę juridinio asmens informaciją ir išsaugoję. Tuomet prie profilio meniu perjunkite paskyrą į sukurtos įmonės ir tęskite juridinio asmens paskyros patvirtinimą toliau. Patvirtinę paskyrą bei susieję juridinio asmens NEO Finance sąskaitą su FinoMark platforma, galėsite sėkmingai investuoti į pasirinktus projektus.

Pagrindinės užtikrinimo priemonės, kurias taiko FinoMark platforma, tačiau jomis neapsiriboja, yra šios:

  • fizinių asmenų laidavimas;
  • juridinių asmenų laidavimas;
  • nekilnojamojo turto įkeitimas pirmine hipoteka;
  • turtinio komplekso įkeitimas pirmine hipoteka;
  • transporto/įrengimų/įrangos įkeitimas pirmine hipoteka.

Užtikrinimo priemonės ir jų apimtis priklauso nuo projekto vertės, kreditingumo reitingo ir kt. kriterijų. Konkretaus projekto, kuris yra finansuojamas biržoje, užtikrinimo priemones matysite biržos sąraše, jos bus pažymėtos specialiomis piktogramomis su paaiškinimais.

Automatinio investavimo funkcija leidžia investuotojui iš anksto nustatyti investavimo taisyklę (-es). Išsaugojus taisyklę ir biržoje atsiradus projektui, atitinkančiam nustatytus kriterijus, į projektą sistema investuoja automatiškai - investuotojui prisijungti prie savo paskyros ir patvirtinti investiciją nereikia. Platforma rezervuoja investuotojo nusistatytą pinigų kiekį iki tol kol projektas bus pilnai sufinansuotas.

Statistika

Palūkanų norma

Per mėnesį išduotų projektų nesvertinis (nėra atsižvelgiama į išduotos paskolos sumą) palūkanų normų vidurkis.

Bendras investuotojų portfelių dydis

Bendra visų investuotojų portfelių suma.

FinoMark partneriai

loader
Atkreipiame dėmėsį, kad visi vertimai atlikti automatiniu būdu, naudojant Google Translate paslaugą.