• Vidutinis uždarbis 12%
  • Skolos išieškojimo stebėjimas
  • Skirtingo tipo užtikrinimo priemonės
  • Trumpas paskolų laikotarpis

Investuotojų

3756

Suteikta paskolų

7 751 324€

Vidutinė palūkanų norma

11.71%

Finansuota projektų

288

Nutrauktų paskolų norma

7.11%

Grąžinta palūkanų suma

618 847€
Investavimo skaičiuoklė skirta apskaičiuoti tikėtiną investavimo rezultatą per FinoMark platformą. Apskaičiuota investicijų vertė negali būti interpretuojama kaip didžiausia ar mažiausia investicijos grąža per pasirinktą laikotarpį. Skaičiuoklėje pateikiamos grąžos negarantuoja rezultatų ateityje ir nėra pagrįstos realiomis grąžomis finansų rinkose. Atkreipiame dėmesį, kad investavimas yra susijęs su rizika. Investicijų vertė investavimo laikotarpiu gali ir mažėti, ir didėti. Istoriniai rezultatai negarantuoja rezultatų ateityje.

Naujausi investavimo pasiūlymai

UAB "FINANCE GROUP"

15.12 % finansuota

1 672.57 € / 11 063.53 €
10 d. 7 val. 58 min.
A
7% 7 mėn.
Detaliau

UAB FINANCE GROUP - nuo 2005 metų veikianti inovatyvi konsultacinė įmonė, padedanti savo klientams mokesčių klausimais. Finansavimas reikalingas apyvartinėms lėšoms trumpam 7 mėn. periodui.

UAB "FINANCE GROUP"

15.04 % finansuota

1 206.73 € / 8 024.92 €
10 d. 12 val. 20 min.
A
7% 7 mėn.
Detaliau

UAB FINANCE GROUP - nuo 2005 metų veikianti inovatyvi konsultacinė įmonė, padedanti savo klientams mokesčių klausimais. Finansavimas reikalingas apyvartinėms lėšoms trumpam 7 mėn. periodui.

UAB Adventica

61.59 % finansuota

61 590.12 € / 100 000.00 €
10 d. 14 val. 10 min.
B
11% 36 mėn.
Detaliau

Finansavimas, skirtas "Adventica" pramogų parkų plėtrai užsienyje, Jūsų investicijos padės įgyvendinti ambicingus projektus, kuriais siekiama sukurti naujas, įtraukiančias ir įdomias pramogas šeimoms.

BeAuty House, MB

100 % finansuota

10 000.00 € / 10 000.00 €
Sufinansuota per 1 d. 2 val. 56 min.
B
13% 36 mėn.
Detaliau

Įmonė specializuojasi grožio salonų sektoriuje, teikdama įvairias su grožiu susijusias paslaugas. Tai gali apimti plaukų priežiūrą, kosmetologiją, nagų priežiūrą, ir kitas estetines procedūras.

Naha, UAB

100 % finansuota

25 000.00 € / 25 000.00 €
Sufinansuota per 1 d. 3 val. 12 min.
C
13% 36 mėn.
Detaliau

Naha yra jauna, bet jau perspektyvi įmonė, veikianti maisto pramonės sektoriuje. Finansavimas reikalingas naujo restorano atidarymui Molėtų mieste.

UAB "FINANCE GROUP"

100 % finansuota

3 024.24 € / 3 024.24 €
Sufinansuota per 3 d. 4 val. 14 min.
A
7% 7 mėn.
Detaliau

UAB FINANCE GROUP - nuo 2005 metų veikianti inovatyvi konsultacinė įmonė, padedanti savo klientams mokesčių klausimais. Finansavimas reikalingas apyvartinėms lėšoms trumpam 7 mėn. periodui.

Video

DUK

Spauskite mygtuką PRISIJUNGTI puslapio dešiniajame kampe ir prisijunkite vienu iš nurodytų prisijungimo būdų. O  jeigu dar neturite paskyros FinoMark sutelktinio finansavimo platformoje, spauskite  mygtuką REGISTRUOTIS  ir tęskite paskyros patvirtinimo žingsnius. 

FinoMark platforma siekia būti patraukti ir prieinama ne tik patyrusiems, tačiau ir pradedantiesiems investuotojams, tad minimali investicijos suma yra tik 25€.

Taip, žinoma. Tą padaryti galite prisijungę prie savo asmeninės paskyros, prie profilio meniu pasirinkę Profilio nustatymai ir apačioje supildę juridinio asmens informaciją ir išsaugoję. Tuomet prie profilio meniu perjunkite paskyrą į sukurtos įmonės ir tęskite juridinio asmens paskyros patvirtinimą toliau. Patvirtinę paskyrą bei susieję juridinio asmens NEO Finance sąskaitą su FinoMark platforma, galėsite sėkmingai investuoti į pasirinktus projektus.

Pagrindinės užtikrinimo priemonės, kurias taiko FinoMark platforma, tačiau jomis neapsiriboja, yra šios:

  • fizinių asmenų laidavimas;
  • juridinių asmenų laidavimas;
  • nekilnojamojo turto įkeitimas pirmine hipoteka;
  • turtinio komplekso įkeitimas pirmine hipoteka;
  • transporto/įrengimų/įrangos įkeitimas pirmine hipoteka.

Užtikrinimo priemonės ir jų apimtis priklauso nuo projekto vertės, kreditingumo reitingo ir kt. kriterijų. Konkretaus projekto, kuris yra finansuojamas biržoje, užtikrinimo priemones matysite biržos sąraše, jos bus pažymėtos specialiomis piktogramomis su paaiškinimais.

Automatinio investavimo funkcija leidžia investuotojui iš anksto nustatyti investavimo taisyklę (-es). Išsaugojus taisyklę ir biržoje atsiradus projektui, atitinkančiam nustatytus kriterijus, į projektą sistema investuoja automatiškai - investuotojui prisijungti prie savo paskyros ir patvirtinti investiciją nereikia. Platforma rezervuoja investuotojo nusistatytą pinigų kiekį iki tol kol projektas bus pilnai sufinansuotas.

Statistika

Palūkanų norma

Per mėnesį išduotų projektų nesvertinis (nėra atsižvelgiama į išduotos paskolos sumą) palūkanų normų vidurkis.

Bendras investuotojų portfelių dydis

Bendra visų investuotojų portfelių suma.

Kodėl FinoMark?

Platformos Bankai
Aukštesnė vidutinė investicijų grąža

Vidutinė investicijų grąža siekia 11% ir daugiau procentų bei viršija ne tik bankų siūlomų indėlių grąžą (apie 4%), tačiau ir infliacijos rodiklius.

Platformos Bankai
BuyBack apsauga

Norėdami paskatinti didesnį investuotojų susidomėjimą, daliai savo galimybių investuoti siūlome papildomą apsaugą. Šioms paslaugoms galioja apsauga iki 500 eurų bendram investicijų portfeliui.

Platformos Bankai
Automatinis investavimas

FinoMark leidžia susikurti automatines investavimo taisykles, pagal kurias platforma automatiškai investuos numatytas sumas į projektus atitinkančius jūsų poreikius.

Platformos Bankai
Platus užtikrinimo priemonių kiekis

Visada stengiamės užtikrinti, kaip galima didesnę mūsų investuotojų apsauga, todėl prie įprastinių užtikrinimo priemonių taikome ir turtinio komplekso ikeitimą, taip suteikdami papildomą saugumą.

Platformos Bankai
Galimybė prisidėti prie išskirtinių objektų sėkmės

FinoMark finansuoja išskirtinius projektus, prie kurių sėkmės galite prisidėti kiekvienas. Ar tai būtų kultūriniai objektai tokie, kaip Lukiškių kalėjimas 2.0 ar išskirtiniai nekilnojamojo turto projektai. Mūsų partneriai neretai pasiūlo ir išskirtines naudas investuotojams.

Platformos Bankai

FinoMark partneriai

loader
Atkreipiame dėmėsį, kad visi vertimai atlikti automatiniu būdu, naudojant Google Translate paslaugą.