• Vidutinis uždarbis 12%
  • Skolos išieškojimo stebėjimas
  • Skirtingo tipo užtikrinimo priemonės
  • Trumpas paskolų laikotarpis

Investuotojų

1478

Suteikta paskolų

6 386 000€

Vidutinė svertinė palūkanų norma

11.52%

Finansuota projektų

240

Nutrauktos paskolos procentais

7.92%

Grąžinta palūkanų suma

409 561€
Investavimo skaičiuoklė skirta apskaičiuoti tikėtiną investavimo rezultatą per FinoMark platformą. Apskaičiuota investicijų vertė negali būti interpretuojama kaip didžiausia ar mažiausia investicijos grąža per pasirinktą laikotarpį. Skaičiuoklėje pateikiamos grąžos negarantuoja rezultatų ateityje ir nėra pagrįstos realiomis grąžomis finansų rinkose. Atkreipiame dėmesį, kad investavimas yra susijęs su rizika. Investicijų vertė investavimo laikotarpiu gali ir mažėti, ir didėti. Istoriniai rezultatai negarantuoja rezultatų ateityje.

Naujausi investavimo pasiūlymai

UAB Hitto Baltic

3.59 % finansuota

1 796.62 € / 50 000.00 €
13 d. 14 val. 50 min.
B
13% 36 mėn.
Detaliau

UAB "Hitto Baltic" veikla - NT plėtra ir vystymas, generalinė statybų ranga, gyvenamųjų namų kvartalų statyba. Finansavimas reikalingas žemės sklypų masyvo pirkimui ir infrastruktūros įrengimui.

Partai, MB

84 % finansuota

58 803.19 € / 70 000.00 €
5 d. 14 val. 59 min.
A
13% 36 mėn.
Detaliau

MB "Partai" vykdo NT vystymo veiklą. Paskolos lėšos bus panaudotos sklypo su statybos leidimu Moliakalnio 40, Vilniuje įsigijimui.

Glassbee, UAB

59.39 % finansuota

38 601.49 € / 65 000.00 €
4 d. 9 val. 56 min.
B
15% 36 mėn.
Detaliau

GlasBee užsiima - PVC ir ALU langų, durų gamyba. Finansavimas reikalingas papildomų žaliavų, medžiagų, pirkimui. Tęstinis įmonės finansavimas.

City domus, UAB

32.22 % finansuota

32 223.86 € / 100 000.00 €
3 d. 13 val. 34 min.
B
13% 36 mėn.
Detaliau

„City domus“, UAB pagrindinė veikla – poilsiautojų ir kita trumpalaikio apgyvendinimas. Paskolos gavėjo UAB City domus siekiamos pritraukti lėšos yra skirtos NT projekto Valakupių g. 4, Vilniuje vystymui.

Visas pasaulis, MB

100 % finansuota

6 500.00 € / 6 500.00 €
Sufinansuota per 0 val. 39 min.
A
16% 24 mėn.
Detaliau

MB Visas pasaulis veikla - internetinė prekyba žaislais, aksesuarais bei vaikų kambario lipdukais. Finansavimas reikalingas prekių papildymui bei verslo plėtrai.

UAB Hitto Baltic

100 % finansuota

50 000.00 € / 50 000.00 €
Sufinansuota per 15 d. 8 val. 22 min.
B
13% 36 mėn.
Detaliau

UAB "Hitto Baltic" veikla - NT plėtra ir vystymas, generalinė statybų ranga, gyvenamųjų namų kvartalų statyba. Finansavimas reikalingas žemės sklypų masyvo pirkimui ir infrastruktūros įrengimui.

Video

DUK

Spauskite mygtuką PRISIJUNGTI puslapio dešiniajame kampe ir prisijunkite vienu iš nurodytų prisijungimo būdų. O  jeigu dar neturite paskyros FinoMark sutelktinio finansavimo platformoje, spauskite  mygtuką REGISTRUOTIS  ir tęskite paskyros patvirtinimo žingsnius. 

FinoMark platforma siekia būti patraukti ir prieinama ne tik patyrusiems, tačiau ir pradedantiesiems investuotojams, tad minimali investicijos suma yra tik 25€.

Taip, žinoma. Tą padaryti galite prisijungę prie savo asmeninės paskyros, prie profilio meniu pasirinkę Profilio nustatymai ir apačioje supildę juridinio asmens informaciją ir išsaugoję. Tuomet prie profilio meniu perjunkite paskyrą į sukurtos įmonės ir tęskite juridinio asmens paskyros patvirtinimą toliau. Patvirtinę paskyrą bei susieję juridinio asmens NEO Finance sąskaitą su FinoMark platforma, galėsite sėkmingai investuoti į pasirinktus projektus.

Pagrindinės užtikrinimo priemonės, kurias taiko FinoMark platforma, tačiau jomis neapsiriboja, yra šios:

  • fizinių asmenų laidavimas;
  • juridinių asmenų laidavimas;
  • nekilnojamojo turto įkeitimas pirmine hipoteka;
  • turtinio komplekso įkeitimas pirmine hipoteka;
  • transporto/įrengimų/įrangos įkeitimas pirmine hipoteka.

Užtikrinimo priemonės ir jų apimtis priklauso nuo projekto vertės, kreditingumo reitingo ir kt. kriterijų. Konkretaus projekto, kuris yra finansuojamas biržoje, užtikrinimo priemones matysite biržos sąraše, jos bus pažymėtos specialiomis piktogramomis su paaiškinimais.

Automatinio investavimo funkcija leidžia investuotojui iš anksto nustatyti investavimo taisyklę (-es). Išsaugojus taisyklę ir biržoje atsiradus projektui, atitinkančiam nustatytus kriterijus, į projektą sistema investuoja automatiškai - investuotojui prisijungti prie savo paskyros ir patvirtinti investiciją nereikia. Platforma rezervuoja investuotojo nusistatytą pinigų kiekį iki tol kol projektas bus pilnai sufinansuotas.

Statistika

Palūkanų norma

Per mėnesį išduotų projektų nesvertinis (nėra atsižvelgiama į išduotos paskolos sumą) palūkanų normų vidurkis.

Bendras investuotojų portfelių dydis

Bendra visų investuotojų portfelių suma.

FinoMark partneriai

loader
Atkreipiame dėmėsį, kad visi vertimai atlikti automatiniu būdu, naudojant Google Translate paslaugą.