• Vidutinis uždarbis 10%
  • Skolos išieškojimo stebėjimas
  • Skirtingo tipo užtikrinimo priemonės
  • Trumpas paskolų laikotarpis

Investuotojų

1169

Suteikta paskolų

2 729 500€

Vidutinė svertinė palūkanų norma

10.97%

Finansuota projektų

128

Nutrauktos paskolos procentais

4.69%

Grąžinta palūkanų suma

120 740€
Investavimo skaičiuoklė skirta apskaičiuoti tikėtiną investavimo rezultatą per FinoMark platformą. Apskaičiuota investicijų vertė negali būti interpretuojama kaip didžiausia ar mažiausia investicijos grąža per pasirinktą laikotarpį. Skaičiuoklėje pateikiamos grąžos negarantuoja rezultatų ateityje ir nėra pagrįstos realiomis grąžomis finansų rinkose. Atkreipiame dėmesį, kad investavimas yra susijęs su rizika. Investicijų vertė investavimo laikotarpiu gali ir mažėti, ir didėti. Istoriniai rezultatai negarantuoja rezultatų ateityje.
Jūsų asmens duomenis (vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris) tvarkysime tiesioginės rinkodaros tikslais teisėto intereso informuoti apie teikiamas paslaugas pagrindu. Jūs turite teisę prieštarauti, kad Jūsų duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais Privatumo politikoje nurodyta tvarka.

Naujausi investavimo pasiūlymai

Liurasta, MB

100 % finansuota

25 000.00 € / 25 000.00 €
Sufinansuota
B
12% 36 mėn.
Detaliau

Liurasta, valdo tinklalapį www.aviete.eu. tai prekės kūdikiams, vaikams ir jų mamoms. Finansavimo lėšos reikalingos investicijoms, asortimento plėtimui.

UAB Matillda

100 % finansuota

50 000.00 € / 50 000.00 €
Sufinansuota
C
12% 36 mėn.
Detaliau

Sakartvelų virturės patiekalai "Chačapuri". Lėšos reikalingos naujo "Chačapuri" restorano Panoramoje įrengimui (virtuvės įrangai, barui su užbariu, kėdėms, ventiliacijai, inventoriui, elektros instaliacijai, virtuvės įrangai, šviestuvams, luboms, baro lentynoms, POS, kameroms, stalams, iškaboms ir kitoms remonto išlaidoms).

Autowow, UAB

100 % finansuota

30 000.00 € / 30 000.00 €
Sufinansuota
C
11% 36 mėn.
Detaliau

UAB Autowow užsiima naudotų automobilių prekyba. Finansavimo lėšos reikalingos parduodamų automobilių parko plėtrai.

Danlitas, MB

100 % finansuota

15 000.00 € / 15 000.00 €
Sufinansuota
A
10% 36 mėn.
Detaliau

Danlitas, MB plečia verslą su turizmu. Finansavimas bus skirtas padengti internetinės svetainės kūrimo darbus ir padengti einamus finansus, kurie atsirado atidarius biurą Tenerifėje.

Senpola, MB

100 % finansuota

20 000.00 € / 20 000.00 €
Sufinansuota
A
10% 36 mėn.
Detaliau

MB Senpola veikla automobilių prekyba ir jų remontas. Perkami automobiliai aukciono būdu Lietuvoje ir užsienyje. Finansavimas reikalingas apyvartinėms lėšoms, t.y. pirkti automobilius, kurie bus remontuojami ir parduodami.

Todera, UAB

100 % finansuota

30 000.00 € / 30 000.00 €
Sufinansuota
C
13% 24 mėn.
Detaliau

Finansavimas reikalingas sėkmingai augančiai pastatų inžinerinių sistemų projektavimo, montavimo bei priežiūros paslaugas įmonei. Investicijos dėka bus daromas apyvartinių lėšų didinimas, kuris bus paskirstytas pagal prioritetus: apmokėti už įrangą ir medžiagas, atlyginimams, kol bus galutinai atsiskaityta už objektus.

Video

DUK

Spauskite mygtuką PRISIJUNGTI puslapio dešiniajame kampe ir prisijunkite vienu iš nurodytų prisijungimo būdų. O  jeigu dar neturite paskyros FinoMark sutelktinio finansavimo platformoje, spauskite  mygtuką REGISTRUOTIS  ir tęskite paskyros patvirtinimo žingsnius. 

FinoMark platforma siekia būti patraukti ir prieinama ne tik patyrusiems, tačiau ir pradedantiesiems investuotojams, tad minimali investicijos suma yra tik 25€.

Taip, žinoma. Tą padaryti galite prisijungę prie savo asmeninės paskyros, prie profilio meniu pasirinkę Profilio nustatymai ir apačioje supildę juridinio asmens informaciją ir išsaugoję. Tuomet prie profilio meniu perjunkite paskyrą į sukurtos įmonės ir tęskite juridinio asmens paskyros patvirtinimą toliau. Patvirtinę paskyrą bei susieję juridinio asmens NEO Finance sąskaitą su FinoMark platforma, galėsite sėkmingai investuoti į pasirinktus projektus.

Pagrindinės užtikrinimo priemonės, kurias taiko FinoMark platforma, tačiau jomis neapsiriboja, yra šios:

  • fizinių asmenų laidavimas;
  • juridinių asmenų laidavimas;
  • nekilnojamojo turto įkeitimas pirmine hipoteka;
  • turtinio komplekso įkeitimas pirmine hipoteka;
  • transporto/įrengimų/įrangos įkeitimas pirmine hipoteka.

Užtikrinimo priemonės ir jų apimtis priklauso nuo projekto vertės, kreditingumo reitingo ir kt. kriterijų. Konkretaus projekto, kuris yra finansuojamas biržoje, užtikrinimo priemones matysite biržos sąraše, jos bus pažymėtos specialiomis piktogramomis su paaiškinimais.

Automatinio investavimo funkcija leidžia investuotojui iš anksto nustatyti investavimo taisyklę (-es). Išsaugojus taisyklę ir biržoje atsiradus projektui, atitinkančiam nustatytus kriterijus, į projektą sistema investuoja automatiškai - investuotojui prisijungti prie savo paskyros ir patvirtinti investiciją nereikia. Platforma rezervuoja investuotojo nusistatytą pinigų kiekį iki tol kol projektas bus pilnai sufinansuotas.

Statistika

Palūkanų norma

Per mėnesį išduotų projektų nesvertinis (nėra atsižvelgiama į išduotos paskolos sumą) palūkanų normų vidurkis.

Bendras investuotojų portfelių dydis

Bendra visų investuotojų portfelių suma.

FinoMark partneriai

loader
Atkreipiame dėmėsį, kad visi vertimai atlikti automatiniu būdu, naudojant Google Translate paslaugą.