Verslo konsultacijos


Jūsų asmens duomenis (vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris) tvarkysime tiesioginės rinkodaros tikslais teisėto intereso informuoti apie teikiamas paslaugas pagrindu. Jūs turite teisę prieštarauti, kad Jūsų duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais Privatumo politikoje nurodyta tvarka.

Patvirtinu, jog susipažinau su Platformos naudojimosi sutartimi bei Privatumo politika ir įsipareigoju jų laikytis.

Preliminarus pasiūlymas

Galima paskolos suma:
Paskolos terminas:
mėn.

Mėnesio įmoka:
183.33

Skaičiuoklė yra informacinio pobūdžio. Pasiūlymas gali keistis, atsižvelgiant į įmonės finansinę situaciją.

FinoMark tikslas – sėkminga, finansiškai stabili ir galimybes realizuoti leidžiantys finansavimo sprendimai verslui. Mūsų teikiamos verslo konsultacijos padės įmonei išsikelti ir pasiekti tikslus bei rasti optimaliausią sprendimą pelnui uždirbti!

Kaip vyksta verslo konsultacijos?

FinoMark organizuoja konsultacijas verslo klientams. Šių konsultacijų metu padedame visoms organizacijos ar įmonėms, nepriklausomai nuo jų dydžio, rasti tinkamus finansavimo sprendimus ir geriausią būdą gauti finansavimą tikslui įgyvendinti.

Nors konsultuoti galime visus ir visada, tačiau apčiuopiamą naudą suteiksime tik Lietuvos Respublikoje registruotiems juridiniams asmenims, kurie turi ne trumpesnę nei 12 mėnesių veiklos vykdymo patirtį. Kitu atveju konsultacijos verslui bus tik teorinio pobūdžio ir apčiuopiamos naudos klientams bus mažiau.

Kodėl FinoMark?

FinoMark siūlo bene geriausias sąlygas skolintis ir investuoti. Mes esame platforma, kuri suvienija įžvalgius investuotojus bei ambicingus verslus ir klientus, kuriems reikia papildomo, sutelktinio, išorinio finansavimo.

Mūsų tikslas – padėti organizacijoms gauti apyvartinių lėšų ar investicijų į įrangą ar kitus veiklai reikalingus resursus. Verslo konsultacijos yra pirmas žingsnis link verslo augimo ir plėtros, nes jų metu su patyrusiais specialistais realaus arba Microsoft Teams platformoje vykstančio susitikimo metu aptariami jūsų organizacijos tikslai, lūkesčiai ir galimybės. Tuomet FinoMark atstovai išnagrinėja jūsų pateiktą informaciją ir pateikia pasiūlymus dėl tikslų įgyvendinimo. Mūsų konsultacijos verslui yra orientuotos į didelės pridėtinės vertės kūrimą.

FinoMark finansų rinkos žinovai ir ekspertai sukaupė didelę patirtį ir ja gali dalintis su įmonėmis. Tokios įžvalgos naudingos ir jaunam, ir patyrusiam verslui, kadangi leidžia optimaliau paskirstyti resursus bei planuoti ateitį.

Jeigu iškilo klausimų arba sudomino konsultacijos verslo klientams, drąsiai kreipkitės į mus interneto puslapyje nurodytais kontaktais!

loader
Atkreipiame dėmėsį, kad visi vertimai atlikti automatiniu būdu, naudojant Google Translate paslaugą.