Sutelktinis finansavimas, kas tai?


Jūsų asmens duomenis (vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris) tvarkysime tiesioginės rinkodaros tikslais teisėto intereso informuoti apie teikiamas paslaugas pagrindu. Jūs turite teisę prieštarauti, kad Jūsų duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais Privatumo politikoje nurodyta tvarka.

Patvirtinu, jog susipažinau su Platformos naudojimosi sutartimi bei Privatumo politika ir įsipareigoju jų laikytis.

Preliminarus pasiūlymas

Galima paskolos suma:
Paskolos terminas:
mėn.

Mėnesio įmoka:
183.33

Skaičiuoklė yra informacinio pobūdžio. Pasiūlymas gali keistis, atsižvelgiant į įmonės finansinę situaciją.

Kas yra sutelktinis finansavimas?

Sutelktinis finansavimas, gerai žinomas anglišku crowdfunding pavadinimu – būdas pritraukti reikalingas lėšas. Kadangi bene didžiausias barjeras tiek naujam, tiek jau ilgiau gyvuojančiam verslui yra naujų investicijų pritraukimas, yra įvairių priemonių, kurios siūlo organizacijoms galimybę gauti reikalingų lėšų.

Tačiau gauti tradicinę verslo paskolą iš banko trunka labai ilgai, o greitieji kreditai turi be galo aukštas palūkanas. Dėl to vis daugiau įmonių, bendrijų ir organizacijų domisi crowdfunding paslauga verslui. Naudodamiesi sutelktinio finansavimo platformomis verslai gali gauti reikalingų apyvartinių lėšų, pradinį kapitalą arba papildomus finansus ambicingo projekto įgyvendinimui.

Pagrindinis skirtumas, kuo sutelktinis finansavimas skiriasi nuo įprastos banko paskolos yra tas, kad šiuo atveju skolina ne bankas ar viena bendrovė, o daugybė investuotojų. Daug žmonių ar laisvų lėšų turinčių organizacijų įneša tam tikrą sumą į platformą ir pagal jų pasirinkimą suma yra suteikiama, kaip paskola. Paskolą grąžinus, investuotojas gauna jam priklausančią palūkanų dalį (pagal tai, kiek investavo). Toks sprendimas leidžia ir itin jaunam ar smulkiam verslui pasiskolinti reikiamą sumą, jeigu pvz., bankas atsisakytų skolinti.

Tačiau finansavimo sprendimas naudingas ne tik verslui. Crowdfunding yra labai svarbus ir investuotojams.

Sutelktinio finansavimo nauda investuotojui?

Visų pirma, tai sutelktinis verslo finansavimas investuotojui atneša pajamas. Priklausomai nuo to, į kokio rizikingumo paskolą finansuotojas nusprendžia investuoti kapitalą, tokia ir būna gaunama grąža. Kuo aukštesnė rizika, tuo aukštesnės palūkanos ir didesnė grąža.

Tai yra pasyvios pajamos. Ką tai reiškia? Ogi tai, kad sutelktinis investavimas gali nereikalauti jokio darbo ir generuoti pajamas. Investuotojams tereikia užsiregistruoti platformoje, atsidaryti sąskaitas, rankiniu būdu arba automatiškai investuoti į sudominusias paskolas bei iš to uždirbti. Tai yra visiškai nesudėtingas būdas suteikti sau galimybę uždirbti arba prisidurti prie gaunamų pajamų.

Grąža ir palūkanos investuotojams mokamos kiekvieną mėnesį, todėl sutelktinis finansavimas sulaukia vis didesnio susidomėjimo. Stabilios ir patrauklios uždarbio sąlygos domina vis daugiau įvairaus amžiaus ir įvairią riziką toleruojančių investuotojų!

Kodėl verta rinktis FinoMark.lt sutelktinio finansavimo platformą?

FinoMark verta rinktis dėl kelių esminių priežasčių:

  • Patogumas naudotojui – kiekvienas FinoMark investuotojas ir klientas gali patogiai rasti reikiamą informaciją arba gauti atsakymus iš klientų aptarnavimo specialistų. FinoMark interneto portale veikia patogi crowdfunding savitarnos sistema, kur prisijungę investuotojai galės valdyti savo investicijas, matyti ataskaitas. Paskolos paraiškos užpildymas internete truks vos kelias minutes, o atsakymas bus pateiktas per 1 darbo dieną!

  • Puikios sąlygos investuotojams ir besiskolinantiems – FinoMark tikslas – optimizuoti kiekvieną finansavimo sprendimą. Mūsų siūlomas sutelktinis finansavimas yra maksimaliai orientuotas į našumą ir naudą investuotojams ir besiskolinantiems. Siūlome mažas palūkanas gavėjams ir solidžią bei stabilią grąžą investuotojams. Konsultuojame ir padedame rasti geriausią išeitį bet kurioje situacijoje.

  • Ekspertų užnugaris – FinoMark kolektyvas yra finansų rinkos ekspertai bei šioje srityje didelę patirtį sukaupę specialistai. Jų žinios leidžia ne tik kurti verslui ir investuotojams naudingą platformą, tačiau ir konsultuoti verslo klientus dėl įvairių plėtros bei verslo valdymo planų. Kiekvienam klientui stengiamės sudaryti individualias sąlygas pasiskolinti bei paruošti geriausią, optimalų pasiūlymą pasiskolinti.

loader
Atkreipiame dėmėsį, kad visi vertimai atlikti automatiniu būdu, naudojant Google Translate paslaugą.