Paskolos verslo pradžiai


Jūsų asmens duomenis (vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris) tvarkysime tiesioginės rinkodaros tikslais teisėto intereso informuoti apie teikiamas paslaugas pagrindu. Jūs turite teisę prieštarauti, kad Jūsų duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais Privatumo politikoje nurodyta tvarka.

Patvirtinu, jog susipažinau su Platformos naudojimosi sutartimi bei Privatumo politika ir įsipareigoju jų laikytis.

Preliminarus pasiūlymas

Galima paskolos suma:
Paskolos terminas:
mėn.

Mėnesio įmoka:
183.33

Skaičiuoklė yra informacinio pobūdžio. Pasiūlymas gali keistis, atsižvelgiant į įmonės finansinę situaciją.

Turbūt kiekvienas, dabar sėkmingas verslininkas pritartų, kad sunkiausia yra pradėti savo verslą. Pradžioje nėra užtikrintumo, garantijų ar įdirbio, kuris leistų įmonei veikti pelningai. Tik didžiulių pastangų ir tinkamai parengto verslo plano dėka galima optimizuoti verslo pradžią bei paversti įmonę pelninga. Labai didelę naudą pačiame starte gali suteikti paskola verslui pradėti.

Galbūt žinote statistiką, kuri sako, kad bent 3 iš 4 naujų verslų niekuomet neatneš pelno? Dėl to reikia dėti visus įmanomus žingsnius, kad įmonė turėtų pakankamai apyvartinių lėšų gerų specialistų samdymui, žaliavų įsigijimui ir užsakymų vykdymui. Verslo pradžioje lėšų gali stigti, todėl kreditas verslo pradžiai yra labai aktuali paslauga!

Kaip gauti paskolą verslo pradžiai?

Paskolą verslo pradžiai iš FinoMark galite gauti tuomet, kai užpildote paraišką internetu. Tam netruksite nė 10 minučių, o mes vos per 1 darbo dieną pateiksime savo sprendimą dėl finansavimo!

Paskolos naujam verslui suteikiamos su dviem sąlygomis:

  1. Įmonė, kuriai bus skolinama, privalo būti registruota Lietuvos Respublikoje

  2. Įmonė privalo savo veiklą be sustojimo būti vykdžiusi jau bent 12 mėnesių

Jeigu jūsų bendrovė yra jauna ir atitinka šiuos kriterijus, drąsiai galite kreiptis dėl finansavimo naujam verslui ir FinoMark kuo greičiau išnagrinės jūsų paraišką. Kiekviena paraiška nagrinėjama individualiai, todėl kiekvienam klientui stengiamės pateikti labiausiai jo poreikius atitinkantį pasiūlymą. Suprantame, kaip jaunam verslui svarbu judėti greitai ir išvengti tokių dalykų kaip idėjos nuvertėjimas ar konkurentų atėjimas į rinką. Dėl to finansavimas startui ir paskolos naujoms įmonėms sulaukia vis didesnio susidomėjimo visoje Lietuvoje.

Ar verta imti paskolą verslo pradžiai?

Be abejonės, paskola verslo pradžiai nėra būtina, tačiau palyginimas, kaip sklandžiai vyktų visi procesai, jeigu paskolos neėmėte ir ėmėte, skirtųsi labai žymiai.

Versle visuomet atsiranda nenumatytų išlaidų, o nauja įmonė paprastai dar neturi milžiniško kapitalo ar piniginių rezervų, kad galėtų visas tas išlaidas padengti. Smulkiai ar dar nepelningai veikiančiai įmonei reikia kuo greičiau pradėti veikti pelningai, o tam pasiekti reikia ne tik geros įrangos, bet, ko gero ir žmogiškųjų išteklių, išorinių konsultantų pagalbos, kitų sprendimų. Visa tai kainuoja ir daug efektyviau, kai kasdienes ir fiksuotas išlaidas galite padengti iš finansuotų lėšų, o turimus pinigus investuotumėte į darbuotojų kompetencijos kėlimą, produktų ar paslaugų tobulinimą, reklamą ar kitas svarbias sritis.

FinoMark suteiks paskolą pirmam verslui ir naujo verslo pradžiai!

loader
Atkreipiame dėmėsį, kad visi vertimai atlikti automatiniu būdu, naudojant Google Translate paslaugą.