Paskolos verslo plėtrai

Noriu
pasiskolinti:
+ -
Periodas:
+ -
Jūsų asmens duomenis (vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris) tvarkysime tiesioginės rinkodaros tikslais teisėto intereso informuoti apie teikiamas paslaugas pagrindu. Jūs turite teisę prieštarauti, kad Jūsų duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais Privatumo politikoje nurodyta tvarka.

Patvirtinu, jog susipažinau su Platformos naudojimosi sutartimi bei Privatumo politika ir įsipareigoju jų laikytis.

Preliminarus pasiūlymas

Galima paskolos suma: 2 000
Paskolos terminas: 12 mėn.
Mėnesio įmoka: 183.33
Skaičiuoklė yra informacinio pobūdžio. Pasiūlymas gali keistis, atsižvelgiant į įmonės finansinę situaciją.

Minimalūs reikalavimai:

  • Įmonė dirba ne trumpiau nei 12 mėn.
  • Įmonė yra registruota Lietuvos Respublikoje

Paskola verslo plėtrai yra itin naudinga paslauga tiek jaunam, tiek jau ilgai veikiančiam verslui. Įmonė, organizacija, bendrovė, bendrija ar kitas komercinis subjektas gali gauti finansavimą naujos įrangos įsigijimui, patalpų renovacijai ar kitoms, su plėtra susijusioms reikmėms patenkinti. Kreditas verslo plėtrai kartais būtinas, jeigu nesinori prarasti savo rinkos dalies ir klientų sparčiau į priekį judantiems konkurentams!

Verslo plėtra yra tikrai didelių resursų reikalaujanti paslauga. Norint auginti prekybos apimtis ar didinti gamybinius pajėgumus reikia nemažai finansinių lėšų. Versle kartais naudingiau yra nenaudoti turimų apyvartinių lėšų ir rezervų ir verčiau pasiskolinti, taip netuštinant rezervų. Juk nauja įranga ir optimizuoti procesai kone akimirksniu rodo rezultatus, todėl paskola plėtrai gali būti tikrai labai naudinga!

Kaip gauti paskolą verslo plėtrai?

Norėdami gauti paskolą verslo plėtrai, turite būti įgalioti juridinio asmens atstovai arba įmonės vadovai. Tuomet galite užpildyti paraišką FinoMark internetiniame puslapyje. Labai greitai (truksite iki 10 minučių) ir paprastai pateiksite prašymą, kurį mes išnagrinėsime per 1 darbo dieną ir pateiksime jums atsakymą!

FinoMark paskola verslo plėtrai gali būti suteikiama sumoms nuo 3 000€ iki 500 000€. Toks finansavimas gali padėti jums įsigyti moderniausią techniką ar paslaugas, su kurių pagalba galėsite efektyviau vykdyti užsakymus, pasiūlyti geresnes kainas klientams ir plėsti verslą. Jeigu jus tenkins FinoMark pateiktas pasiūlymas, pasirašoma sutartis, surenkamas finansavimas ir išmokama paskola. Štai ir viskas!

Norėdami pasižiūrėti į preliminarias paskolos sąlygas, tokias kaip palūkanų norma ir mėnesio įmoka, galite naudotis FinoMark skaičiuokle, kurią rasite mūsų interneto puslapyje.

FinoMark atveria galimybę paprasčiau, greičiau ir saugiau pasiskolinti verslo plėtros įgyvendinimui!

Kokios paskolos sąlygos?

Visiems verslo paskolos gavėjams yra taikomi minimalūs reikalavimai. FinoMark skolina tik toms įmonėms, kurios:

  • Bent 12 mėnesių nepertraukiamai vykdo savo veiklą;

  • yra registruotos Lietuvos Respublikoje;

  • gali pateikti detalią savo įmonės finansinės padėties ataskaitą už einamuosius ir praėjusius metus;

  • neturi nepadengtų įsiskolinimų kitiems kreditoriams.

FinoMark siūloma paskola verslo plėtrai yra renkama sutelktinio finansavimo būdu. Ką tai reiškia? Ogi tai, kad lėšos, kurias pasiskolina verslas, buvo suneštos iš daugelio privačių investuotojų, kurie gali investuoti savo nuožiūra, savo norimą sumą. FinoMark platforma sujungia plėstis ir augti norinčius verslus su įžvalgiais investuotojais. Susipažinę su galimybėmis ir matydami detalią, mūsų paruoštą finansavimo ataskaitą, investuotojai galės pasirinkti investuoti į jūsų verslą ir taip prisidėti prie plėtros!

loader
Atkreipiame dėmėsį, kad visi vertimai atlikti automatiniu būdu, naudojant Google Translate paslaugą.