Paskolos verslui be užstato


Jūsų asmens duomenis (vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris) tvarkysime tiesioginės rinkodaros tikslais teisėto intereso informuoti apie teikiamas paslaugas pagrindu. Jūs turite teisę prieštarauti, kad Jūsų duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais Privatumo politikoje nurodyta tvarka.

Patvirtinu, jog susipažinau su Platformos naudojimosi sutartimi bei Privatumo politika ir įsipareigoju jų laikytis.

Preliminarus pasiūlymas

Galima paskolos suma:
Paskolos terminas:
mėn.

Mėnesio įmoka:
183.33

Skaičiuoklė yra informacinio pobūdžio. Pasiūlymas gali keistis, atsižvelgiant į įmonės finansinę situaciją.

FinoMark suteikia galimybę kiekvienam verslui gauti trūkstamą finansavimą reikiamu metu. Jeigu norite gauti verslo paskolą be užstato, užsukote ten, kur reikia!

Kaip žinote verslo paskolos gali būti dviejų rūšių:

  • Paskolos verslui be užstato

  • Paskolos su NT užstatu, garantija arba laidavimu

Šį kartą sutelkime dėmesį į paskolas be užstato. Kaip jas gauti? Kokia jų nauda ir kokios grąžinimo sąlygos? Apžvelkime paskolas verslui be užstato bei raskime atsakymus į šiuos klausimus!

Kaip gauti verslo paskolą verslui be užstato?

Jeigu jūsų įmonę domina verslo paskola be užstato, reikia kreiptis į paskolas suteikiančią bendrovę – FinoMark. Užsukę į mūsų interneto puslapį galite pasinaudoti skaičiuokle, kad sužinotumėte, kokios būtų preliminarios grąžinimo sąlygos. FinoMark suteikiamos paskolos verslui be užstato nuo 3 000€ iki 25 000€.€. Imant tokio dydžio paskolą reikalingas tik laidavimas.

FinoMark kreditai verslui be užstato suteikiami ne ilgesniam nei 36 mėnesių laikotarpiui.

Nepamirškite, kad skaičiai, kuriuos rodo skaičiuoklė yra preliminarūs. Po individualaus paraiškos ir įmonės mokumo vertinimo, paskolos įmonėms be užstato gali būti suteikiamos su kiek pasikeitusiomis sąlygomis. Priklausomai nuo to, kokie bus mokumo vertinimo rezultatai, palūkanos gali išaugti arba sumažėti. Vertinant įmonės mokumą atsižvelgiama į jos esamą finansinę padėtį. Paraiška išnagrinėjama per vieną darbo dieną ir pateikiamas pasiūlymas gavėjui. Jeigu pasiūlymas tenkina, paskola perkeliama į platformos biržą ir investuotojai gali pradėti investuoti į paskolą. Kuomet surenkama visa suma, lėšos pervedamos gavėjo įmonei į banko sąskaitą.

Jeigu jus domina paskola verslui be užstato ar reikalinga paskola verslo pradžiai be užstato, FinoMark siūlo išskirtinę paslaugą šiame sektoriuje – profesionalias konsultacijas!

Kiekviena įmonė gali kreiptis į mus dėl individualios konsultacijos. Sutarus patogų laiką, jūsų įmonei FinoMark finansų specialistai patars, kaip stabilizuoti ar pagerinti įmonės finansinę padėtį bei išvengti brangių klaidų. Be to, galėsite sužinoti, kaip FinoMark paslaugos galėtų prisidėti prie jūsų verslo plėtros ir augimo.

Kokios verslo paskolos grąžinimo sąlygos?

Operatorius (FinoMark) paskirsto paskolos gavėjo įmokas pagal tokią tvarką:

  • Mėnesinis administravimo mokestis;

  • palūkanos;

  • paskolos suma arba jos dalis

Remiantis šiuo skaičiavimu sudaromas individualus mokėjimo grafikas. Kuomet išduodamos paskolos įmonėms be užstato, kartu suteikiamas ir grafikas. Juo vadovaujantis, gavėjas turi laiku mokėti įmokas. Tereikia papildyti savo el. pinigų sąskaitą, į kurią gavote paskolos lėšas, o FinoMark pasirūpins, kad šios lešos būtų išdalinamos visiems investuotojams atitinkamai.

Vėlavimo atveju skaičiuojamos papildomos palūkanos, baudos ir kiti mokesčiai bei dėl išieškojimo atsirandantys kaštai.

Kodėl geriau imti verslo paskolą be užstato?

Verslo paskolos be užstato yra daug paprastesnis ir greitesnis būdas pasiskolinti reikiamą sumą. Jeigu norite turtą įkeisti, taip galite sumažinti paskolos palūkanas, tačiau pats turto vertinimo procesas nėra pigus bei trunka tikrai ilgai. Be to, jaunas verslas dažnai net neturi turto, kurį galėtų įkeisti, todėl paskola verslo pradžiai be užstato yra gerokai dažnesnis sprendimas nei finansavimas su juo.

Be to, nepriklausomai nuo užstato dydžio, palūkanų pokytis gali nebūti toks didelis, kokio tikėjotės. Reikia nepamiršti to fakto, kad įtaką paskolos gavimo sąlygoms turi ne tik jūsų įkeičiamo turto vertė, bet ir kiti bendrovės finansiniai rodikliai.

Kodėl verta rinktis sutelktinio finansavimo platformą FinoMark?

FinoMark kreditai verslui be užstato yra konkurencinga, naudinga ir labai lanksti finansinė paslauga, leidžianti bet kuriai įmonei padidinti galimybes ir pajėgumus. FinoMark paskolos verslui suteikiamos bene geriausiomis sąlygomis rinkoje. Mes sujungiame aktyvius investuotojus su verslu, kuriam reikia finansavimo ir taip sukuriame ilgalaikę bei tvarią naudą savo klientams.

loader
Atkreipiame dėmėsį, kad visi vertimai atlikti automatiniu būdu, naudojant Google Translate paslaugą.