Kaip gauti paskolą verslui?


Jūsų asmens duomenis (vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris) tvarkysime tiesioginės rinkodaros tikslais teisėto intereso informuoti apie teikiamas paslaugas pagrindu. Jūs turite teisę prieštarauti, kad Jūsų duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais Privatumo politikoje nurodyta tvarka.

Patvirtinu, jog susipažinau su Platformos naudojimosi sutartimi bei Privatumo politika ir įsipareigoju jų laikytis.

Preliminarus pasiūlymas

Galima paskolos suma:
Paskolos terminas:
mėn.

Mėnesio įmoka:
183.33

Skaičiuoklė yra informacinio pobūdžio. Pasiūlymas gali keistis, atsižvelgiant į įmonės finansinę situaciją.

Paskola ir papildomas finansavimas leidžia bet kuriam verslui lengviau ir paprasčiau pasiekti norimus tikslus. Didžioji dalis įmonių verslo paskolą naudoja verslo plėtrai, tačiau labai dažnai pasitaiko ir tokių situacijų, kuomet verslas skolinasi tam, kad turėtų daugiau apyvartinių lėšų ar įgyvendintų kitokį užmojį. Jums gali kilti klausimas – „Kaip gauti paskolą verslui?“. Mes į jį atsakysime ir parodysime, kaip kiekviena įmonė gali pateikti paraišką paskolai gauti per FinoMark platformą ir gauti reikalingą finansavimą!

Ko reikia, kad gautumėte verslo paskolą iš FinoMark?

Prieš pradedant pildyti paskolos gavimo paraišką, reikia atlikti paruošiamuosius darbus ir skaičiavimus. Verslas turi žinoti, kokią sumą skolinsis ir per kokį laikotarpį planuoja ją grąžinti. Be to, turi būti aiškus ir konkretus tikslas, kuriam skolinamasi. Kuo konkretesnis tikslas ir lūkestis – tuo geriau vertinama paraiška.

Tuomet, kai esate tiksliai nustatę reikiamą sumą bei laikotarpį, galite kreiptis į FinoMark sutelktinio finansavimo platformą.

Norint gauti paskolą iš FinoMark sutelktinio finansavimo platformos, įmonė, bendrovė ar kito pobūdžio juridinis asmuo privalo būti registruotas Lietuvos Respublikos teritorijoje ir turėti bent 12 mėnesių veiklos vykdymo patirtį.

Jeigu jūsų atstovaujama įmonė arba bendrovė atitinka šiuos kriterijus, tuomet galite pradėti pildyti paraišką ir ją pateikti. FinoMark išnagrinės ją per 1 darbo dieną ir pateiks pasiūlymą!

Verta paminėti, kad tam tikrais atvejais gali reikėti pateikti papildomus dokumentus apie įmonės finansinę padėtį (pajamų deklaracijos, buhalterinės ataskaitos, kita). Taip pat, galimybę gauti paskolą didina: nuolatinis įmonės pajamų augimas, geras likvidumo koeficientas, proporcinga dalis nuosavo kapitalo. Tikimybę gauti verslo paskolą mažina: trumpas veikimo laikotarpis, mažėjančios pajamos, pradelsti įsiskolinimai ir bloga kredito istorija, daug neigiamų atsiliepimų iš klientų.

Kodėl naudinga imti verslo paskolą?

Kadangi išsiaiškinome, kaip gauti paskolą verslui, reikėtų apžvelgti ir pagrindines tokio sprendimo naudas.

Neprarandama kontrolė

Užuot imant paskolą, galima parduoti tam tikrą dalį bendrovės akcijų ir gauti papildomų lėšų. Tačiau toks sprendimas į bendrovės valdymą įtraukia naują asmenį ar jų grupę, kas gali reikšti sudėtingesnį veiklos tęstinumą ir sumažėjusią kontrolę.

Galima dėmesį sukoncentruoti į svarbiausias sritis

Jeigu įmonė neturi didelio lėšų rezervo, pajėgumai yra koncentruojami į kaštų mažinimą bei veiklos optimizavimą. Užuot investavus į technologijas arba prekės ženklo populiarinimą ar ilgalaikės vertės kūrimą, tenka galvoti apie uždarbį čia ir dabar. Paskola leistų dėmesį sukoncentruoti ten, kur tai duotų tvarią naudą.

Inovacijos ir augimas

Kaip jau minėjome, didžioji dalis įmonių skolinasi tam, kad galėtų vykdyti verslo plėtrą. Lėšos gali būti panaudojamos įrangos atnaujinimui arba naujos įsigijimui. Tokie pirkiniai ir į inovacijas nukreiptas lėšų panaudojimas leidžia padidinti konkurencingumą rinkoje ir užimti didesnę rinkos dalį. Dėl šios priežasties verslo paskola gali prisidėti prie inovacijų bei augimo.

Kaip gauti geriausias sąlygas verslo paskolai?

Norėdami gauti geriausias sąlygas paskolai turite atkreipti dėmesį į tuos faktorius, kuriuos minėjome pastraipoje apie bendrąsias paskolos gavimo sąlygas.

Paskolos gavimo tikimybę didina, o tuo pačiu ir sąlygas gerina:


  • Stabili įmonės finansinė padėtis – stabilios ir augančios pajamos, kapitalo rezervai, turto likvidumas;

  • „švari“ kredito istorija – neturima pradelstų arba nepadengtų įsiskolinimų;

  • NT įkeitimas – jeigu paskolos gavėjas gali įkeisti turtą, sumažėja investuotojų (paskolos teikėjų) rizika ir dėl to mažėja palūkanos;

  • geri klientų atsiliepimai bei skundų nebuvimas;

  • asmeninė direktoriaus arba akcininko garantija bei laidavimas.

loader
Atkreipiame dėmėsį, kad visi vertimai atlikti automatiniu būdu, naudojant Google Translate paslaugą.