Investicijų skaičiuoklė

Investuojama suma
+ -
Periodas
+ -

Rezultatas

tūkst.€
Investavimo skaičiuoklė skirta apskaičiuoti tikėtiną investavimo rezultatą per FinoMark platformą. Apskaičiuota investicijų vertė negali būti interpretuojama kaip didžiausia ar mažiausia investicijos grąža per pasirinktą laikotarpį. Skaičiuoklėje pateikiamos grąžos negarantuoja rezultatų ateityje ir nėra pagrįstos realiomis grąžomis finansų rinkose. Atkreipiame dėmesį, kad investavimas yra susijęs su rizika. Investicijų vertė investavimo laikotarpiu gali ir mažėti, ir didėti. Istoriniai rezultatai negarantuoja rezultatų ateityje.

Rezervuokite laiką susitikimui

Planuojamas investicinio portfelio dydis

Investicijų skaičiuoklė

Naudodamiesi FinoMark investavimo skaičiuokle investuotojai galės apskaičiuoti grąžą bei uždarbį pagal savo numatytą investavimo scenarijų.

Nors skaičiuoklė realios grąžos negarantuoja, tačiau ji leidžia labai aiškiai ir tiksliai pamatyti preliminarius investavimo rezultatus. Naudojantis tokia skaičiuokle galima geriau planuoti savo finansus ne tik ateinantiems mėnesiams, tačiau ir ilgesniems laikotarpiams į priekį.

Naudojantis investicijų skaičiuokle galima pasirinkti geriausią investavimo strategiją, suprasti savo rizikos toleravimo lygį bei pamatyti realias galimybes. Visi patyrę investuotojai nuolat naudoja skaičiuokles prieš pradėdami investuoti ir ieško optimalaus scenarijaus.

Kaip skaičiuojama investicijų grąža?

Grąža iš investavimo arba investicijų grąža skaičiuojama labai paprastai:

  • Investicijų grąža = (Galutinė turima suma – Pradinės investicijos)*100%

Formulė skaičiavimui ir pats dydis yra labai aiškūs ir paprasti, todėl investavimo skaičiuoklė gali akimirksniu parodyti jums aktualių scenarijų rezultatus ir duomenis. Investicijų grąžos skaičiuoklė gali būti užpildoma jūsų sugalvotais arba FinoMark platformoje matytais skaičiais, kad geriau įvertintumėte savo prisiimamas rizikas bei potencialias naudas.

Kaip naudotis investavimo skaičiuokle?

Finomark investavimo skaičiuoklė yra maksimaliai naudotojo patogumui pritaikytas įrankis. Pakanka naudotis patogiai išdėstytomis funkcijomis ir iš karto gausite visus reikiamus rezultatus.

Skaičiuoklėje pasirinkite norimą investuoti sumą. Minimali suma – 5 000€, o maksimali – 100 000€. Tuomet pasirinkite investavimo periodą. Jis gali būti nuo 3 iki 30 mėnesių. Pasirinkus norimus dydžius apačioje galėsite matyti detalų rezultatų grafiką, kuris rodys bendrą grąžą, kurios galite tikėtis per tam tikrą investavimo laikotarpį.

Jeigu iškilo klausimų dėl to, kaip veikia FinoMark investicijų skaičiuoklė arba, jeigu norite pasikonsultuoti dėl investavimo per mūsų platformą – drąsiai kreipkitės interneto puslapyje nurodytais kontaktais arba naudokite gyvo pokalbio (live chat) funkciją spausdami mygtuką apatinėje dešinėje puslapio pusėje.

loader
Atkreipiame dėmėsį, kad visi vertimai atlikti automatiniu būdu, naudojant Google Translate paslaugą.