Grįžti į sąrašą
Ankstesnė naujiena
Sutelktinio finansavimo platfo...
Sekanti naujiena
Smart investment: for even mor...

Protingas investavimas: dar efektyvesniam pinigų įdarbinimui!

2021-11-29 1977

„FinoMark“ džiaugiasi savo investuotojams pristatydama naują funkciją – protingą investavimą, kurio pagalba pinigų įdarbinimas platformoje taps dar patogesnis. Nauja paslauga leis klientams matyti būtent jiems aktualius investavimo pasiūlymus ir sutaupyti laiko, biržoje ilgai neieškant patrauklių projektų.

   Tam, kad pradėti naudotis protingo investavimo funkcija, investuotojams asmeninėje paskyroje bus siūloma susikurti protingo investavimo planą pagal kiekvienam aktualius kriterijus: palūkanų intervalą, kreditų laikotarpį, paskolų gavėjų reitingus bei maksimalią investavimo sumą į vieną paskolą.

   Naujas funkcionalumas investuotojams leis ne tik matyti tik jiems patrauklius pasiūlymus ir išvengti laiko švaistymo, ieškant sau tinkamo projekto. Negana to, biržoje atsiradus pasiūlymams, atitinkantiems investuotojo pasirinktą planą, vartotojui bus rezervuojama vieta eilėje investuoti į projektą. Tokiu būdu klientai papildomai apsidraus, kad nepraleis pro akis jiems patrauklių projektų ir nespės suinvestuoti savo lėšų.

   Pranešimas apie biržoje atsiradusią planą atitinkančią investiciją bus išsiunčiamas investuotojo paskyroje nurodytu el. paštu, o rezervuota vieta bus laikoma 3 valandas nuo projekto įkėlimo į biržą. Nespėjus patvirtinti investicijos per nurodytą laiką, vieta bus prarandama ir perleidžiama kitiems investuotojams.

   Sukurti planą investuotojai galės savo asmeninėje paskyroje, meniu sekcijoje spausdami „INVESTUOTI“ ir pasirinkdami „Protingas investavimas“. Pagal kliento planą pateiktus investavimo pasiūlymus investuotojai ras skiltyje „INVESTUOTI“ pasirinkdami „Investavimo pasiūlymai“.

   Dvejojantiems, kokius kriterijus pasirinkti, kuriant planą, platforma pateiks jau sukurtus ir pritaikytus skirtingą riziką toleruojantiems investuotojams tris investavimo paketus – mažos (6%-9%), vidutinės (10%-13%) ir didelės (14%-20%)  rizikos.

loader