Kaip investuoti Finomark.lt platformoje?

Investuojama suma
+ -
Periodas
+ -

Rezultatas

tūkst.€
Investavimo skaičiuoklė skirta apskaičiuoti tikėtiną investavimo rezultatą per FinoMark platformą. Apskaičiuota investicijų vertė negali būti interpretuojama kaip didžiausia ar mažiausia investicijos grąža per pasirinktą laikotarpį. Skaičiuoklėje pateikiamos grąžos negarantuoja rezultatų ateityje ir nėra pagrįstos realiomis grąžomis finansų rinkose. Atkreipiame dėmesį, kad investavimas yra susijęs su rizika. Investicijų vertė investavimo laikotarpiu gali ir mažėti, ir didėti. Istoriniai rezultatai negarantuoja rezultatų ateityje.

Rezervuokite laiką susitikimui

Planuojamas investicinio portfelio dydis

Kaip investuoti Finomark.lt platformoje?

FinoMark.lt yra sutelktinio finansavimo platforma, kuri sujungia verslą, kuriam reikia finansavimo su investuotojais, kurie gali jį suteikti. Kiekvienas investuotojas skiria norimą sumą tiems projektams, kurie jam arba jai atrodo finansiškai naudingi ir turintys potencialą. Kaip ir visur, būtina žinoti ir apie investavimo keliamas rizikas. Jeigu renkatės investuoti atsakingai ir norite maksimalios naudos, skaitykite toliau ir sužinokite kaip investuoti ir kaip investuotojai gali naudoti FinoMark platformą!

Kaip pradėti investuoti FinoMark.lt platformoje?

Norėdami gauti prieigą prie investicijų biržos, turite užsiregistruoti FinoMark platformoje ir susikurti paskyrą. Tai padaryti yra labai paprasta.

Registruotis arba prisijungti galima su telefonu, naudojant elektroninį paštą, Smart ID, mobilųjį parašą. Kad ir kokį būdą pasirinksite, per keletą akimirkų susikursite paskyrą FinoMark platformoje ir automatiškai prisijungsite.

Dabar reikia patvirtinti savo elektroninį paštą bei asmeninius duomenis, taip aktyvuojant paskyrą. Po to reikės asmens identifikacijos ir patvirtinti savo tapatybę bei atsidaryti sąskaitą FinoMark platformoje. Paskutinis etapas prieš pradedant investuoti – Investuotojo klausimyno užpildymas. Lietuvos Banko prižiūrimos skolinimo platformos ir finansines paslaugas teikiančios organizacijos privalo rinkti tam tikrus duomenis apie savo klientus. Užpildžius šį klausimyną jūs galėsite lengvai ir nevaržomai rinktis paskolas, į kurias norite investuoti ir įgausite visavertę prieigą prie FinoMark platformos!

Tuomet susipažinkite su investavimo rizikomis (jei to dar nepadarėte) ir galite rinktis paskolą, į kurią investuoti. Vos keliais mygtukų paspaudimas pradėsite investuoti. Kai visa paskolos suma bus surinkta, jūs tapsite paskolos teikėjais ir kas mėnesį gausite įmokas su palūkanomis.

Tiesa, reikia paminėti, kad asmens identifikacija ar kiti patvirtinimo procesai (ypač, jeigu reikia papildomų dokumentų ir/ar duomenų) gali užtrukti kiek ilgiau. Tačiau tai yra išimtinai reti atvejai.

Kaip gauti maksimalią naudą iš savo investicijų?

Kadangi jau žinote, kaip pradėti investuoti per FinoMark.lt platformą, galite pradėti ieškoti sprendimų ir būdų, kaip iš savo investicijų gauti maksimalią naudą.

Visų pirma, tai būtina atkreipti dėmesį į informaciją, kuri pateikiama prie kiekvienos paskolos. Čia bus nurodomi aktualūs duomenys, kurie padės vertinti riziką bei naudą. Greitu metu bus galima rinktis ir automatinį investavimą. Ši funkcija automatiškai investuoja atitinkamą sumą iš jūsų sąskaitos, kuomet atsiranda nauja paskola, kuri atitinka jūsų rizikos toleravimą ir kitus kriterijus.

Jei norite maksimalios naudos, pasirinkite atitinkamą sumą, kurią galite skirti investavimui. Investuoti rekomenduojama ne daugiau nei 15% savo grynųjų mėnesio pajamų.

Galiausiai kreipkite dėmesį ir į paskolos palūkanas bei sąlygas. Jos leis geriau įvertinti visą finansavimo naudą investuotojui ir ilgalaikes uždarbio perspektyvas.

Jeigu kyla klausimų, nepalikite jų neatsakytų. Ieškokite informacijos FinoMark internetiniame puslapyje arba susisiekite su mūsų komanda naudodami live chat funkcija arba rezervuokite laiką asmeniniam susitikimui ir individualiai konsultacijai.

Kokių žinių ir sugebėjimų reikia norint investuoti?

Norint pradėti investuoti, nereikia jokių pradinių žinių ar patirties. Tačiau, jeigu norite sėkmingai investuoti ir iš to uždirbti, tada reikia rinkti informaciją bei skirti tam bent šiek tiek laiko.

Žinoti, kaip investuoti iš praktinės pusės yra viena, tačiau investicijose labai svarbi ir teorija. Žinodami apie palūkanų skaičiavimą, ilgalaikio investavimo naudą bei suprasdami, kaip viskas veikia, galėsite priimti sau naudingesnius sprendimus.

Taip pat, priklausomai nuo to, kur pasirenkate investuoti, naudinga žinoti mokesčius ir įkainius, kurie taikomi paslaugoms. FinoMark teikiamų paslaugų įkainius rasite čia.

Kaip pasirinkti geriausią paskolą, į kurią labiausiai verta investuoti?

Kai ieškote, kaip investuoti pinigus į paskolas, tikrai matysite ne vieną pasiūlymą, kuris galėtų patraukti akį. Kaip išsirinkti geriausią? Viskas priklauso nuo to, kokie jūsų lūkesčiai, siekiai ir galimybės.

Visiems investuotojams norisi gauti kuo stabilesnę grąžą ir rizikuoti kuo mažesne savo turto dalimi. Dėl šios priežasties visuomet domina tos paskolos, kurių patikimumo balas yra A (pats aukščiausias) arba B (aukštesnis nei vidutinis). Tačiau tokiu atveju palūkanos, kurių galima tikėtis, yra gerokai mažesnės nei tada, kai projekto savininko patikimumo balas yra C, D arba E. Taip veikia investicijų rinka – kuo didesnę riziką prisiima investuotojai, tuo didesnės grąžos ir naudos jiems reikia mainais.

Tad kiekvienas investuotojas turi derinti maksimalios naudos siekimą su optimaliu rizikos valdymu. Nerekomenduojama visas lėšas investuoti į žemiausio patikimumo balo projektus, tačiau taip pat nėra maksimaliai efektyvu finansuoti tik A balais įvertintus projektus. Investicijų specialistai ir žinovai pataria rasti balansą tarp saugių ir labiau rizikingų investicijų.

Iš kitos pusės, jau minėjome, kad visi FinoMark investuotojai jau greitai galės naudotis automatinio investavimo funkcija. Tai leidžia sutaupyti laiko ir gauti didesnę naudą.

Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K.)

Kokią minimalią sumą galiu investuoti?

Minimali investicijos suma per FinoMark yra 25€.

Kokią maksimalią sumą galiu investuoti?

Maksimali investicija per FinoMark platformą nėra apribota.

Kokie mokesčiai taikomi FinoMark investuotojams?

Paskyros sukūrimas, jos administravimas, sąskaitos atidarymas, sutarties sudarymo ir administravimo mokesčiai bei finansavimo sandorio priimtinumo testas yra nemokamos paslaugos ir už jas nereikia mokėti jokių mokesčių. Kitų paslaugų įkainiai nurodomi sutartyse.

Ką daryti, jei iškilo klausimų dėl investavimo?

Jeigu norite pasikonsultuoti arba iškilo klausimas, į kurį neradote atsakymo, galite į mus kreiptis naudodami live chat funkciją spausdami ant apatinėje puslapio dalyje, dešinėje pusėje esančios piktogramos. Su jos pagalba iššauksite gyvo pokalbio meniu ir galėsite realiu laiku bendrauti su mūsų komanda bei gauti atsakymus į jums rūpimus klausimus.

Jeigu norite sužinoti daugiau apie tai kaip investuoti ir kitas FinoMark naudas investuotojams, taip pat galite rašyti elektroninius laiškus į info@finomark.lt arba skambinti telefonu +370 647 21 789.

Kas būna, jeigu paskolos gavėjas (projekto savininkas) nevykdo įsipareigojimų?

Išimtiniu atveju, jei dėl kokių nors priežasčių projekto savininkas atsisako vykdyti įsipareigojimus finansuotojams, pirmiausia bandoma susitarti gražiuoju. Jeigu tai nepavyksta, taikomos baudos už kiekvieną įsiskolinimo mėnesį. Jeigu ir tai nepadeda išspręsti ginčo, tuomet skolos valdymas perduodamas skolų išieškotojams ir šio proceso eigą, savo FinoMark paskyroje gali matyti visi investuotojai.

Kodėl verta rinktis FinoMark?

Nes mes esame finansavimo procesą modernizuoti siekianti bendrovė. Padedame verslui greičiau ir paprasčiau gauti reikiamą finansavimą palankiomis sąlygomis. Iš kitų išsiskiriame tuo, kad visiems investuotojams galime suteikti profesionalias konsultacijas jiems aktualiais klausimais. Tiek paskolų gavėjus, tiek investuotojus pakonsultuosime ir padėsime pasiekti norimų tikslų, naudojant FinoMark.lt sutelktinio finansavimo platformą!

Papildoma informacija

Jeigu kyla klausimų apie tai kaip investuoti per FinoMark platformą, daug naudingos informacijos rasite ne tik šiame tekste, bet ir visame interneto puslapyje. Jeigu atsakymo neradote, kreipkitės į mus socialiniuose tinkluose, rašykite elektroniniu paštu, skambinkite telefonu I-V 9.00 – 17.00 arba naudokitės live chat funkcija internetiniame puslapyje.

Nepamirškite į kiekvieną investiciją žiūrėti pragmatiškai bei objektyviai pasverkite esamas rizikas. Išnaudokite visą platformos suteikiamą informaciją, kad žinotumėte kaip investuoti į paskolą ir kokią sumą galima tam skirti. Optimaliai paskirstykite savo turimus finansus ir prisidėkite prie įvairaus verslo augimo!

loader
Atkreipiame dėmėsį, kad visi vertimai atlikti automatiniu būdu, naudojant Google Translate paslaugą.