Paaukokite Aukok.lt

Lietuvos Raudonasis Kryžius, Lietuvos Caritas, Maltiečiai, „Maisto bankas“ ir Gelbėkit vaikus pradeda rinkti lėšas nuo karo Ukrainoje bėgantiems ukrainiečiams. Skatiname „FinoMark“ Investuotojus paremti Aukok.lt iniciatyvai „Mūsų širdys ir rankos – Ukrainai!“. Surinktos lėšos bus skiriamos humanitarinei pagalbai, pirmai psichosocialinei pagalbai ir pirmajai pagalbai teikti.

11.93% Paaukota

1 789.14 € Paaukota / 15 000.00 €

Nuo karo iš Ukrainos bėga milijonai ukrainiečių, ieškodami saugesnio prieglobsčio. Kai kurie negrįžtamai praradę namus, artimuosius ir darbus, palieka savo tėvynę su nežinomybe, kokia ateitis jų laukia rytoj. Visiems jiems šiuo metu reikia pagalbos ir tvirto palaikymo – parodymo, kad viskas bus gerai, mes esamu kartu su jais. Todėl skatiname „FinoMark“ Investuotojus prisidėti prie humanitarinės, psichosocialinės ir pirmosios pagalbos nuo karo Ukrainoje bėgantiems ukrainiečiams. Ją pasiruošę teikti Lietuvos Raudonasis Kryžius, Lietuvos Caritas, Maltiečiai, „Maisto bankas“ ir „Gelbėkit vaikus“.

Susivienijus net ir nedidelė kiekvieno parama gali tapti reikšmingiausia investicija – į draugų ir mūsų pačių laisvą ateitį. Kviečiame savo Investuotojus prisidėti prie paramos, pasirenkant kiekvienam prieinamą sumą. Visos surinktos lėšos bus pervestos Aukok.lt iniciatyvai „Mūsų širdys ir rankos – Ukrainai!“. Parodykime, kad ukrainiečių likimas tikrai ne Rusijos agresoriaus rankose – mūsų visų vienybė kur kas galingesnė!

Pagrindiniai dokumentai

Paaukokite

Paramai nereikalinga Jūsų registracija!
Įmonės adresas
Vaidilutės g. 57A, LT-10100 Vilnius
Įmonės kodas
301678868
Įmonės steigimo metai
2008
Kontaktinis tel.
+370 602 31001
Įmonės svetainė
loader